خرید بهترین عطر مناسب متولدین ماه مرداد

بهترین عطرهای مناسب متولدین ماه مرداد | با ما همراه باشید تا با انواع عطر مناسب آقایان متولد مرداد و عطرهای مخصوص خانم های متولد مرداد ماه آشنا شوید.

انتخاب عطر نسبت به ماه تولد برای هر خانم و آقای جذابی اهمیت دارد. هر یک از متولدین صور فلکی، ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی منحصر به فردی دارند که آن ها را در میان سایر افراد متمایز می کند. برخی از کمپانی های عطر سازی با در نظر گرفتن ویژگی های خلقی و شخصیتی متولدین هر ماه، روایحی خاص برای آن ها طراحی می کنند. به همین خاطر انتخاب عطر برای متولدین هر ماه نیز میسر می باشد. در این گزارش با ما همراه باشید تا با انواع عطر مناسب آقایان متولد مرداد و عطرهای مخصوص خانم های متولد مرداد ماه آشنا شوید. پیش تر اما نگاهی اجمالی به خلق و خو و شخصیت هر یک از افراد متولد شده در این ماه ها نگاهی می اندازیم. 

خصوصیات اخلاقی متولدین مرداد ماه

خانم ها و آقایانی که در برج اسد چشم به جهان گشوده اند، خلق و خویی خاص دارند. روابط عاشقانه هدف اکثر افراد متولد مرداد ماه است. همه آن ها تلاش می کنند که روابط عاطفی خود را گرم تر و صمیمی تر سازند. بر این اساس می توان آن ها را شخصیت هایی لطیف و احساسی پنداشت. گل های شانس متولدین این ماه گل رز و ارکیده هستند. در ساخت برخی از روایح مخصوص متولدین این ماه نیز از این گل ها استفاده شده است. 

استفاده از رایحه پرتقال و ارکیده در ساخت عطر مناسب بانوان متولد مرداد برای آن ها شانس می آورد و خلق و خوی آن ها را متعادل تر خواهد کرد. مردان و زنان متولد مرداد از نظر برخی ویژگی های خلقی با یکدیگر تفاوت دارند. مردان مردادی اغلب طبعی گرم و سرشتی خشک دارند. همان طور که می دانید، عطر و ادکلن ها نیز بر اساس طبعی که دارند، دسته بندی می شوند. به همین خاطر برای مردان متولد مرداد اغلب از روایح سرد استفاده می شود که طبع آن ها را ملایم سازند. زنان متولد مرداد نیز طبعی گرم و شخصیتی جذاب دارند. این خانم ها بسیار شیک پوش هستند و سرشت پاک و بی آلایشی دارند. انتخاب عطرهای ساده برای این خانم ها بسیار مناسب خواهد بود. 

روایح مناسب مردان متولد مرداد ماه

بهترین عطر برای متولدین مرداد، در بین خانم ها و آقایان متولدین این صور فلکی متفاوت است. با در نظر گرفتن خصوصیات مردان متولد این ماه، انتخاب روایح تلخ برای آن ها بسیار مناسب خواهد بود و با روحیه آن ها سازگاری دارد. به این ترتیب انتخاب یک رایحه در میان دنیای عطر و ادکلن های موجود، کار ساده تری خواهد بود. در ادامه برخی از محبوب ترین عطر و ادکلن های مردانه متولد مرداد را مورد بررسی قرار می دهیم. 

معرفی عطر ناسوماتو بلک افگانو

رایحه ناسوماتو بلک افگانو با طبعی گرم و رایحه ای اسموکی شناخته می شود و عطر بوی بالزامیکی آن هوش از سر اطرافیان شما می برد! بلک افگان در میان مردم ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است و برای آقایان مرداد ماهی نیز بسیار مناسب است. این عطر بسیار سنگین است و ماندگاری آن نیز به همان نسبت بالا ارزیابی می شود. رایحه قوی آن حسی از آرامش در مصرف کننده این عطر به وجود می آورد. استفاده از آن در مراسم های شبانه زمستانی بسیار کاربرد دارد و بر جذابیت شما می افزاید. 

بهترین عطر برای متولدین مرداد

معرفی عطر کرید گرین آیریش توید

برای انتخاب عطر نسبت به ماه تولد مرداد ماه، روایح فوژه نیز بهترین انتخاب خواهند بود. این گروه بویایی در کنار روایح چوبی و مشکی، مورد توجه بسیاری از اشراف زادگان سرشناس دنیا واقع شده است. در ساخت این عطر از مواد طبیعی و روش های سنتی عطر سازی استفاده شده است. در ساخت و آماده سازی آن از روش تقطیر روایح مختلف استفاده شده و انواع روایح گل دار مخصوص ماه مرداد نیز در آن به کار می روند. در نت های اولیه این ادکلن مردانه به لیمو و زنبق مشاهده می شود. در نت های میانی آن عطر و بویی از برگ بنفشه استشمام می شود و در پایان نت های کهربا و چوب صندل سفید احساس می شوند که مهر و امضایی موثر از این رایحه بر جای می گذارد. این رایحه در گروه بویایی سیتروسی و چوبی نیز دسته بندی می شود. 

معرفی عطر ناسوماتو هیندو گراس

عطر مناسب آقایان متولد مرداد با روایح سبز و تازه نیز ساخته می شود. از میان آن ها هیندو گراس یک انتخاب مناسب برای متولدین این ماه محسوب می شود. روایح با طراوت و چمنی این عطر مردانه، حس و حالی معتدل و دل انگیز در شما ایجاد می کنند. ماندگاری و پراکندگی بوی این عطر مردانه نیز بر ویژگی های مثبت آن می افزاید. نت های خاص پچولی، نعناع فلفلی در کنار روایح تلخ تنباکو، نتیجه ای فوق العاده برای این عطر مردانه به وجود می آورد. 

عطرهای مناسب خانم های متولد مرداد ماه

در کنار انواع عطرهای مردانه متولدین مرداد ماه، انواع عطر مناسب بانوان متولد مرداد نیز معرفی می شوند که بانوان بسیاری در سر تا سر دنیا از آن ها استقبال کرده اند، برخی از روایح در ساخت عطر و ادکلن های خانم های متولدین این ماه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. از میان آن ها می توان به رایحه های گل دار مریم و میخک اشاره کرد. همچنین عطر و بویی از رزماری و نعناع نیز در برخی از مدل های این عطر و ادکلن ها به کار رفته است. در ادامه با این روایح بیشتر آشنا می شوید:

معرفی ادوپرفیوم زنانه فندی

بهترین عطر برای متولدین مرداد، با نت های گل دار و شرقی نیز طراحی خواهد شد. این روایح عطر و بویی از مواد خوراکی و اسانس های تند و گرم را نیز در خود جای می دهند. در ادوپرفیوم فندی زنانه از نت های نارنج و فلفل صورتی در لایه اولیه استفاده می شود. در قسمت بعدی پخش عطر بوی یاسمن و گاردنیا به مشام می رسد که در کنار گل شب بوی زرد زیبایی منحصر به فردی در این عطر زنانه به وجود می آورند. در پایان نیز عنبر و بخور خوشبوی گایاک به مشام می رسد. 

عطر مناسب آقایان و بانوان متولد مرداد

ادوپرفیوم زنانه لانکوم

انتخاب عطر نسبت به ماه تولد، تیپ و استایل شما را شیک تر و جذاب تر نشان می دهد. عطر زنانه لانکوم یک محصول منحصر به فرد است که در کشور فرانسه طراحی شده و امروزه در سر تا سر جهان به شهرت رسیده است. استفاده از نت های خوراکی و گل های خوشبو و روایح خنک و طبیعی در ساختار آن، بر جذابیت این عطر می افزاید. نت های گلابی و نارنج و شلیل در بخش ابتدایی این عطر خودنمایی می کنند. سپس در بخش میانی عطر رز و بنفشه به مشام می رسد و در پایان مشک و سدر ویرجینیا در فضا پراکنده خواهد شد که حسن ختامی برای لانکوم پدید می آورد. 

جمع بندی

در این گزارش با انواع عطر مناسب آقایان متولد مرداد و رایح مخصوص بانوان مردادی آشنا شدید. عطر مناسب بانوان متولد مرداد نیز تا حدودی شرح داده شد. بانوان متولدین مرداد ماه اغلب در جست و جوی بهترین ها هستند و به همین خاطر از برندهای مطرح جهانی برای عطر امضای خود استفاده می کنند. مردان شیک پوش و سر سخت مرداد ماه نیز از روایح لوکس و خاص استقبال کرده و بهترین ها را مورد استفاده قرار می دهند. شما می توانید، در میان برندهای نام برده شده در این متن، بهترین ها را انتخاب کنید.