در حال نمایش 8 نتیجه

برند عطر و ادکلن مونا دی اوریو با همکاری زوج Mona Di Orio و Jeroen Oude Sogtoen تاسیش شد و فعالیت خود را در زمینه تولید عطر و ادکلن های خاص و کلاسیک انجام می دهد. مونا دی اوریو با پیش زمینه حرفه ای فعالیت در زمینه عطرسازی وارد عرصه های تولیدی شد و یکی از به نام ترین خانه های عطر و ادکلن را در کشور هلند پایه گذاری کرد. او 15 سال شاگرد Edmond Roudnitska از اساتید برجسته عطرسازی بوده و این هنر را در سطوح بالا آموخت.  این کمپانی تنها در زمینه ساخت این محصولات فعالیت نمی کند. فعالیت این کمپانی پیش تر در زمینه ساخت محصولات بهداشتی و آرایشی، پوشاک و محصولات طراحی داخلی و… بوده و رفته رفته وارد بازارهای عطرسازی شد. در ادامه با شناسنامه این کمپانی عطرسازی خارق العاده آشنا می شوید.
برند عطر و ادکلن mona di orioفعالیت حرفه ای خود را با حضور بسیاری از اساتید عطرسازی آغاز کرد و همین امتیاز، زمینه ساز پیشرفت های روز افزون این کمپانی شد.

 • نام انگلیسی: برند Mona di Orio
 • نام  فارسی: مونا دی اوریو
 • کشور مبدا: هلند
 • نوع فعالیت: عطر و ادکلن (نیش دیزاینر)
 • سال آغاز فعالیت: 2006
 • تعداد عطرها: 31 عطر
 • بیشترین نت های استفاده شده: مشک و وانیل و روایح چوبی
 • کالکشن ها : All Fragrances | Les Nombres D’Or | Monogram Collection | Signature Collection | The Alinea Collection
 • عطارهای همکار با این برند: Fredrik Dalman، Mona di Orio و Melanie Leroux

آغاز فعالیت عطر سازی برند مونا دی اوریو

برند عطر و ادکلن مونا دی اوریو در سال 2004 پس از آشنایی Jeroen Oude Sogtoen با موسس برند مونا دی اوریو راه اندازی شد. و 2 سال پس از راه اندازی این کمپانی در سال 2006 اولین عطر آن وارد بازارهای فروش شد.عطرهای این کمپانی برگرفته از بسیاری از وقایع تاریخی بوده و با الهام از افسانه های قدیمی تولید شده اند. مفاهیم ریاضی و نسبیت های موجود در این حوزه نیز در ساخت برخی از عطرها و فرمولاسیون پیچیده آن ها در این خانه عطرسازی جای داده شده اند. مونا دی اوریو در سال 2011 به صورت ناگهانی درگذشت و پس از او ساخت و آماده سازی عطرها زیر نظر Jeroen Oude Sogtoen انجام گرفت. برند عطر و ادکلن mona di orio در هر یک از برهه های زمانی فعالیت خود به کیفیت بالای تولیدات خود اهمیت داده و از زیباترین بسته بندی ها برای ارائه عطر و ادکلن های لوکس استفاده کرده است. در این کمپانی با در نظر گرفتن ساختار نت ها برای ایجاد کامل ترین هارمونی های بویایی تلاش می شود. جدیدترین عطر این مجموعه در سال 2023 وارد بازارهای فروش شده است.

خرید ادکلن مونا دی اوریو

معرفی 5 عطر برتر برند mona di orio

برای آشنایی بیشتر با این خانه عطرسازی هلندی بد نیست که نگاهی به برخی از مشهورترین محصولات برند عطر و ادکلن مونا دی اوریو بیندازیم.برخی از پرفروش ترین های این خانه عطرسازی را در زیر مشاهده می کنید:

 1. مونا دی اوریو لوکس عطری نشات گرفته از احساسات رازآلود صاحب اثر است که با حال و هوایی خنک و مطبوع ساخته شده است. این عطر خاص برای فصل های تابستان و بهار انتخاب مناسبی به نظر می آید. بی شک از استشمام نت های لیمویی و سیلیسی آن احساس شادابی و سرزندگی خواهید داشت. با پوشیدن آن نت های سرشاخه های گیاهی لذت بی پایانی در روزهای گرم تابستان برای شما پدید می آورند.
 2. مونا دی اوریو عود اسمانتوس یک محصول گرم و تلخ است! در میان نت های آن ترکیبات گل دار، چوبی و… مشاهده می شوند که هر یک تاثیر خاص خود را بر مخاطب می گذارند. برند عطر و ادکلن mona di orio هر یک از این محصولات را با بسته بندی هایی طلایی و فاخر در دسترس مشتریان قرار می دهد.
 3. مونا دی اوریو ویولت فومه با رایحه ای تلخ ولی ملایم شناخته می شود که بسیاری از آقایان و خانم ها آن را در میان عطرهای روزانه خود قرار می دهند. این عطر ساختار چوبی و معطری دارد و برای آب و هوای خنک به شدت توصیه می شود.
 4. اگر به روایح شرقی علاقه دارید، مونا دی اوریو میرح کازاتی یک پیشنهاد ویژه برای شما است که عطر و بویی تند و ادویه ای را در فضا می پراکند. برند عطر و ادکلن مونا دی اوریو این عطر را به عنوان یک محصول یونیسکس ارائه کرده است.
 5. Mona di Orio Rose Etoile de Hollande نیز یک عطر یونیسکس از برند عطر و ادکلن mona di orio است که روایح گل دار و گرم را در خود جای می دهد. نت های میوه ای نیز در بخش هایی از این محصول به مشام می رسند.