نمایش دادن همه 4 نتیجه

نام انگلیسی برند: Marc-Antoine Barrois
نام فارسی: مارک آنتونی بارووا – مارک آنتوان باروس
کشور مبدأ برند: فرانسه
زمینه فعالیت: مد و فشن
تعداد عطر: 5 عدد
سایت اصلی: link
عطار های همکار با این برند: Quentin Bisch

مارک آنتونی بارووا از برترین برندهای سازنده این لوازم آرایشی و بهداشتی منتشر شده و در سر تا سر دنیا با استقبال بالایی رو به رو هستند. سابقه فعالیت سازنده این برند در عرصه مد و فشن به سالیان سال پیش در حوزه طراحی لباس های مردانه باز می گردد. مارک آنتوان باروا، یک طراح اهل فرانسه با سبک کار نئو کلاسیک در حوزه تولید و دوخت لباس های مردانه فعالیت می کرد و در ادامه موفق به ارائه بهترین عطر و ادکلن های جهان شد. نقطه عطف فعالیت های کمپانی مارک آنتوین باروس، به همکاری آن ها با کوئنتین بیش، یکی از برترین عطرسازهای فرانسه باز می گردد. پس از آغاز این همکاری فعالیت های گسترده این برند در صنعت عطرسازی آغاز شد.

در سال 2016 عطر چرم بنفشه در میان پرفروش ترین روایح دنیای عطر و ادکلن جای گرفت که از برند مارک آنتونی بارووا منتشر شد. در سال 2019 عطری با ریشه معدنی به نام گانیمد، از این برند ارائه گردید و سپس در سال 2020 رایحه ای با ریشه حیوانی به نام لابدانوم در کمپانی آنتونی باروس طراحی شد که شهرت جهانی آن را افزایش داد. در ساخت بسیاری از عطر و ادکلن ها و محصولات مارک آنتونی باروس از مواد معدنی استفاده شده است.

محبوب ترین محصولات برند مارک آنتوان بارووا

یکی از محبوب ترین محصولات این برند، Encelade نام دارد که روایحی جنگلی با عطر و بویی آتشفشانی در فضا می پراکند. این عطر جهان جدیدی از عطر و ادکلن ها را معرفی می کند. نت های سبز و چوبی به کار رفته در آن هم برای مردان و هم برای زنان جذاب و دل انگیز می باشند. در نظر داشته باشید که کلیه روایح برند Marc-Antoine Barrois، بدون استفاده از مواد پلاستیکی تولید می شوند. به همین خاطر محصولات آن مورد تایید حامیان محیط زیست قرار گرفته است.

دسته بندی برند بر اساس جنسیت : عطر و ادکلن مارک آنتونی بارووا زنانه – عطر و ادکلن مارک آنتونی بارووا مردانه – عطر و ادکلن مارک آنتونی بارووا یونیسکس