در حال نمایش 7 نتیجه

عطر و ادکلن دیفرنت کمپانی در سال 2000 میلادی وارد بازارهای خرید و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی شده و از آن زمان تاکنون با تنوع وسیعی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. این برند در ابتدا تنها یک مرجع برای عطرهای فرانسوی معاصر محسوب می شد و محلی برای جمع آوری آن ها بود.
با استفاده از محصولات این برند لذت احساس روایح عطرهای استثنایی را تجربه خواهید کرد. آفرینش و ارائه عطرهای لوکس هدف اول و آخر این برند عطر و ادکلن است. این برند یکی از معتبرترین ارائه دهنده عطر در کشورهای اروپایی شناخته می شود.

 

 

  • نام انگلیسی برند: The Different Company
  • نام  فارسی: دیفرنت کمپانی
  • کشور مبدا : فرانسه
  • نوع فعالیت : عطر و ادکلن (نیش دیزاینر)
  • تعداد عطرها : 34
  • کالکشن ها : Collection Excessive | juste chic | L’Esprit Cologne
  • عطار های همکار با این برند: امیلی بیویر-کپرمن، سلین النا، برتراند دوشوفور، ژان کلود النا، الکساندرا، مونه کریستین ناگ،ل ماریون کاسترو و …

مواد اولیه محصولات دیفرنت کمپانی

کمپانی دیفرنت از مواد و ترکیبات به خصوصی برای ساخت و آماده سازی محصولات و روایح خود استفاده می کند. ترکیبات طبیعی و عناصر محصولات این برند هر یک از گوشه ای از جهان به دست می آیند. از این رو کیفیت محصولات این کمپانی در سطح بالایی قرار دارد.
جزیره رئونیون، کالابریا، سیسیل، مهمترین مناطق جمع آوری مواد اولیه مورد نیاز برای عطرهای کمپانی دیفرنت است. عناصر طبیعی که از طبیعت به دست می آیند، به شکلی هوشمندانه با هم ترکیب شده و سبب ایجاد بهترین روایح در این خانه عطرسازی می شوند.
این شرکت در زمین و خاک و طبیعت به دنبال عناصر طبیعی گوناگون در راستای تکمیل فرمولاسیون عطرهای خود می گردد. نت های عطرهای این برند در هر یک از فصول سال با هم متفاوت خواهند بود. چوب سدر، گل های شمعدانی، عصاره گل های محمدی، گیاه نعناع، ریشه و تنه و گلبرگ گیاهان مختلف در ساخت و آماده سازی محصولات این برند به کار می روند.

اهداف برند دیفرنت کمپانی

محصولات دیفرنت کمپانی با هدف به خصوصی تولید می شوند. در ساختار همه آن ها بخشی از طبیعت مشخص شده است که جسارت و باور سازندگان این برند را نمایان می کند. انرژی طراحان عطرهای این مجموعه برای ساخت بدون محدودیت عطر و ادکلن با رعایت سنت های کلاسیک فرانسوی در ساخت و تولید عطر و ادکلن به کار رفته است.

برند The Different Company به دنبال ذات جاودانه طبیعت است و به همین خاطر همه اجزای طبیعت را در ساختار محصولات خود به کار می برد. عطرهای این برند مرزهای شکنندگی و لطافت را جا به جا کرده و به همین خاطر تجربیات جدیدتری در اختیار شنوندگان این محصولات قرار می دهد. با تولید هر عطر در این کمپانی یک اثر هنری خلق می شود. با استشمام رایحه این مواد معطر احساسی قوی و لطیف از هر یک از بخش های این محصولات به دست می آورید که سفری دلپذیر برای شما ایجاد می کند.

فلسفه و منبع الهام برند دیفرنت کمپانی

بر اساس اعتقادات سازندگان این برند، خاک یک عنصر فعال در طبیعت است که برای دستیابی به آن دقت و حساسیت بسیاری به خرج داده می شود. این برند سپری شدن زمان را مد نظر قرار نمی دهد؛ بلکه لذت بردن از زمانی که می گذرد را مبنا قرار می دهد. به همین خاطر با ساخت انواع روایح لوکس لذت گذران روزهای زندگی را چندین برابر افزایش می دهد.