مشاهده همه 10 نتیجه

برند عطر و ادکلن بیوفرت لندن

لئو کرابتری در سال 2015 اولین عطر و ادکلن بیوفرت را در یک خانه عطر سازی معتبر عرضه کرد. لئو یک هنرمند مشهور در زمینه موسیقی و نویسندگی است و از تاریخ کشورهای جزیره ای در آثار هنری خود الهام می گیرد. عطرهای برند بیوفورت مضمونی از جنگ و تجارت و اکتشاف هستند، که با عناصر خاص بریتانیایی ساخته شده اند. اولین عطر این خانه عطر سازی در سال 2015 به نام Come Hell or High Water” Eaux De Parfum منتشر شد و کلاژ هایی از روایح خیالی و واقعی را گرد هم آورد.
محرک احداث این خانه عطر سازی، شور و شوق و علاقه وافر لئو به آکوردهای تیره رنگ انگلیسی و عشق او به دنیای عطرها، بوده است. خانواده کرابتری فعالیت های گوناگونی دارند و مجموعه فعالیت های آن در نگرش لئو تاثیر گذار بوده است. مشغولیت خانواده او در زمینه های روانشناسی و هنر، الهام بخش زندگی هنری لئو کرابتری است. اولین خانه کرابتری، یک قایق بر روی آب های رودخانه تیمز بوده و همین دریاها و شیوه زندگی بر روی آن، در زندگی او ریشه دوانیده اند.

برند عطر و ادکلن بیوفرت لندن

برند عطر و ادکلن بیوفرت لندن

 • نام انگلیسی برند: BeauFort London
 • نام های فارسی: بیوفرت لندن (نیش دیزاینر)
 • کشور مبدأ: بریتانیا
 • نوع فعالیت: عطر و ادکلن
 • تعداد عطر های شناخته شده: 9 عدد
 • آغاز فعالیت: 2015
 • کالکشن ها: Come Hell or High Water | Revenants Collection
 • عطار های همکار با این برند : جولی دانکلی و پیا لانگ

نام گذاری برند و محصولات بیوفورت لندن

لئو بارها در رابطه با نحوه نام گذاری برند بیوفرت لندن مصاحبه هایی کرده است. او این نام را از نام مقیاس نیروی باد که در سال 1805 ساخته شد، گرفته است. این نام توسط افسر نیروی دریایی بوفورت انتخاب شده و تا سال ها مورد استفاده بوده؛ نام این برند نشان دهنده نوع چهار چوب فعالیت های آن است. کرابتری، از ماهرترین عطرسازان جهانی، برای عرضه و تولید محصولات خود کمک گرفته؛ عطرهای او لحظات گذشته یک ملت را در خود گنجانده اند و تاریخ مشترک آن ها را زنده نگاه می دارند. آخرین محصول این برند، در سال 2019 عرضه شده است. می توان به جرعت گفت که همکاری عطرسازان برجسته ای مانند جولی دانکلی و پیا لانگ با این برند، این خانه عطرسازی را به اوج شهرت رسانیده است.

مجموعه مشهور خانه عطرسازی بیوفورت

Beaufort London “Come Hell or High Water مهمترین اثر برند بیوفورت است که با الهام از ریشه های تاریخی بریتانیا ساخته شده است. این روایح بسیار مجلل بوده و تاریکی عمیقی در آن مشاهده می شود. طوفان چشم گیر و جسورانه این مجموعه عطر، لحن آن را تنظیم می کند. تناقضات کوچک آکوردهای روایح این مجموعه، کنجکاوی شنوندگان را تحریک می کند.

 

برند عطر و ادکلن بیوفرت از نزدیک با ماهرترین عطرسازان در بریتانیا همکاری کرد تا عطرهایی بسازد که بر پنجره ناخودآگاه جمعی ملت ضربه بزند و سعی کند لحظات گذشته را روشن کند و قطعاتی از تاریخ مشترک را به طور گذرا زنده کرده و بر باد منتقل کند.

معرفی چند عطر از برند عطر و ادکلن BeauFort London:

 1. بیفورت لندن آیرون دوک
 2. بیفورت لندن وای ات آرمیس
 3. بیوفرت لندن ۱۸۰۵ تونر
 4. بیفورت لندن کر د نویر
 5. بیوفرت لندن فاتوم وی