نمایش 1–24 از 90 نتیجه

برند عطر و ادکلن مونتال یکی از معتبرترین برندهای فرانسوی است که با الهام از فرهنگ و سبک های عطرهای عربستان و مشرق زمین محصولات خود را تولید می کند. عطرهای مونتال برگرفته از روایحی است که پیش تر برای ملکه ها و پادشاهان شرقی تولید می شدند. آثار فوق العاده و جادویی مونتال، رایحه ای شگفت انگیز در فضا می پراکنند.  برند عطر و ادکلن montale تاکنون محصولات متعددی را وارد بازارهای جهانی عطرسازی کرده است. شما می توانید در میان 156 عطر حرفه ای این کمپانی دست به انتخاب بزنید. استفاده از مواد طبیعی و مرغوب در ساخت و آماده سازی محصولات برند مونتال یکی از مهمترین نقاط قوت این کمپانی بزرگ عطرسازی به شمار می رود. دنیای شرق اسرارآمیز تاکنون انگیزه ساخت بسیاری از محصولات مونتال بوده است.

 • نام انگلیسی برند: montale
 • نام  فارسی: مونتال
 • کشور مبدا : فرانسه
 • شرکت مادر: RSS Enterprises
 • نوع فعالیت : عطرسازی
 • تعداد عطرها : 156
 • بیشترین نت های استفاده شده : عود و بخور و سدر و چوب صندل
 • کالکشن ها : Oud Pafums Montale
 • عطارهای همکار با این برند: Pierre Montale

آغاز فعالیت عطر سازی برند مونتال

برند عطر و ادکلن مونتال در سال 2003 راه اندازی شده و 2 سال بعد اولین محصول آن وارد بازارهای فروش شده است. برخی از نت های به کار رفته در محصولات این برند عطرسازی خواص دارویی دارند. این کمپانی محصولات خود را با غلظت بالا و نت های تند وارد بازارهای فروش می کند، به همین خاطر گرانبهاترین عطر و ادکلن ها را وارد دنیای تجارت کرده است. بسته بندی های جذاب و استوانه ای شکل و درپوش های طلایی رنگ به کار رفته در هر یک از این محصولات نیز بر جذابیت ظاهری این محصولات می افزاید. برند عطر و ادکلن montaleبیشتر تمرکز خود را بر ساخت و تولید عطرهای تک جنسیتی گذاشته و از روایح کمیاب و نفیس در ساخت این محصولات استفاده می کند. اولین عطر این مجموعه در سال 2005 ارائه شده و آخرین آن ها مربوط به سال 2023 است.

معرفی 5 عطر برتر برند montale

برند عطر و ادکلن مونتال یکی از گسترده ترین کمپانی های عطرسازی جهانی است. در ادامه برخی از مهمترین محصولات این برند عطرسازی را معرفی می کنیم:

 1. Montale Intense Café

  عطر مونتال اینتنس کافه را با رایحه ای شیرین و گرم تولید کرده و آن را برای فصل های سرد سال به فروش می رساند. رایحه شرقی و وانیلی این عطر نیز از نقاط قوت آن به شمار می رود. ماندگاری طولانی مدت این عطر سبب افزایش محبوبیت آن شده است.

 2. Montale Rendez-vous à Milan

  رایحه عطر Montale Rendez-vous à Milan را از بطری آبی رنگ آن می توانید حدس بزنید. این عطر با روایح خنک و تند و تازه ساخته شده و سرشار از نت های طبیعی و گیاهی است. گل های رز و ریحان در کنار عطر و بوی میخک رایحه ای فوق العاده در این محصول به وجود آورده است. دانه های قهوه بوداده نیز در بخش هایی از این عطر به مشام می رسد.

 3. Montale Leather Patchouli

  یکی دیگر از محصولات برند عطر و ادکلن مونتال، مونتال لدر پچولی نام دارد که با بسته بندی قهوه ای و عسلی رنگ ارائه شده و نت های جذاب چرمی را در فضا پخش می کند. نت های چوبی و پچولی نیز در برخی از لایه های بویایی این عطر به مشام می رسند و شنونده را مجذوب می کنند. این محصول سرشار از نت های مشک سفید و چوب صندل و سدر است.

 4. Montale Herbal Aquatica

  Montale Herbal Aquatica یک عطر آروماتیک و سبز است که در سال 2022 ارائه شده؛  برند عطر و ادکلن montaleنت های چوبی شگفت انگیزی را در بر می گیرد. این محصول برای فصل های تابستان و بهار بهترین انتخاب خواهد بود. ترنج و نعناع و رایحه مریم گلی از مهمترین اجزای به کار رفته در این عطر به شمار می روند.

 5. Montale Crazy In Love

  مونتال کریزی این لاو، احساساتی ترین محصول مونتال؛ این محصول با رایحه ای گلی و شیرین ارائه شده و توجه بسیاری از خانم ها را به خود جلب کرده است. بسته بندی صورتی رنگ این محصول نشان از نت ها و روایح به کار رفته در آن دارد. گل های رز و برگ های بنفشه در شروع احساس این عطر فضا را در بر می گیرند. نت های زعفران و کهربا نیز رایحه ای جذاب در این محصول ایجاد کرده اند.