نمایش 1–20 از 70 نتیجه

وقتی صحبت از مد، سبک زندگی و ترندها به میان می آید، برند آمریکایی Calvin Klein بدون شک یکی از شناخته شده ترین و موفق ترین برند های جهانی است. 

نام انگلیسی برند: calvin klein
نام  فارسی: کلوین کلین _ سی کی
شرکت مادر: Coty
کشور مبدا : ایالات متحده
نوع فعالیت : مد و زیبایی
تعداد عطرها : 185
کالکشن ها : Obsession  |  Truth | ckIN2U  | Downtown
عطار های همکار با این برند: آلبرتو موریلاس ، الکساندرا کارلین Ann Gottlieb ، Anne Flipo ، Annick Ménardo ،Annie Buzantian ،Bob Slattery ، Bruno JovanovicCalice Becker ، Carlos Benaïm ،Carlos Viñals ، Catherine Jarno ، Céline Barel ، Christelle Laprade ، ChristopheRaynaud

معرفی کلیون ریچارد کلاین
سی کی یا کلوین کلین یک برند آمریکایی است که خانه مد آن در قلب نیویورک واقع شده است. ریچارد کلاین موسس و بنیان گذار این کمپانی بزرگ جهانی فرزند دوم خانواده بود و از پدری اهل مجارستان و مادری آمریکایی به دنیا آمد. فعالیت حرفه ای ریچارد در ابتدای کار در زمینه خیاطی آغاز شد. در نهایت برند کالوین کلین به طور رسمی در سال 1967 راه اندازی شده و از آن زمان تاکنون بهترین ها را در عرصه مد و زیبایی ارائه کرده است.
محصولات خاص برند کلوین کلاین  
 سی کی یا کلوین کلاین یکی از برترین تولید کنندگان شلوار جین در جهان است. محصولات این کمپانی هر یک از زیبایی قابل توجهی برخوردار بوده و همین مسئله توجه افراد را جلب کرده است. لباس های زیر مخصوص خانم ها و آقایان نیز از سری محصولات کالوین کلین به شمار می روند که در این خانه مد نیویورکی به شهرت رسیده اند. پس از این محصولات سی کی فعالیت خود را در حوزه لوازم آرایشی و عطر آغاز کرد که از این مسیر وارد بخش های جدیدتری از دنیای مد شد. اولین عطر این شرکت در سال 1981 به بازار جهانی عرضه شد.

در اواخر سال 1970 این کمپانی معتبر به طور رسمی فعالیت حرفه ای خود را در عرصه عطرسازی آغاز کرد. اما موفقیت هایی که در حوزه فروش لباس به دست آورده بود در این بخش از فعالیت های سی کی تکرار نشدند. به همین خاطر سی کی تا مدتی تولید این محصولات را متوقف کرد و تا سال ها اثری از عطر و ادکلن های خاص این برند در بازارهای تجاری نبود.
راه اندازی مجدد خط تولید عطر و ادکلن 
 برند Calvin Kleinفعالیت مجدد خود را در زمینه تولید عطر و ادکلن در سال 2000 میلادی از سر گرفت. از این زمان سی کی فعالیت خود را کمی جدی تر در این حوزه ادامه داد. به گونه ای که بسیاری از روایح ارائه شده از این کمپانی به شهرت رسیدند و مورد توجه برخی از سلبریتی ها نیز قرار گرفتند. یکی از رموز موفقیت های کلوین کلاین در این حوزه ارائه پیام های تبلیغاتی وسوسه برانگیز برای فروش بیشتر عطرهای این کمپانی بود. این تبلیغات اعتراضاتی را نیز در بر داشت. اما به دلیل افزایش فروش عطر و ادکلن های کلوین کلین به دنبال این پیام ها، کمپانی اصلی توجهی به این اعتراضات نداشت! این روزها برترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برند سی کی دوست داشتنی ارائه شده و بازارهای جهانی فروش این محصولات را در بر گرفته اند. 
محبوبت ترین عطر های این برند :

ادکلن ایفوریا زنانه اصل
ادکلن  سی کی وان | ادکلن CK one اصل
عطر سی کی آبسشن زنانه
ادکلن سی کی وان شاک (شوک)
عطر سی کی بیوتی | CK Beauty