مشاهده همه 14 نتیجه

کمپانی عطر و ادکلن برکورت توسط امیلی بوژ در سال 2010 راه اندازی شده و در میان شرکت های سطح بالای فرانسوی دسته بندی می شود. برند برکورت محصولات خود را برای همه رده های سنی آقایان و خانم ها ارائه می دهد. با توجه به تاریخچه این برند معتبر پاریسی می توان به علت شهرت جهانی آن در سال های اخیر پی برد.

عطر و ادکلن برکورت

 • نام انگلیسی برند: Brecourt
 • نام فارسی: برکورت
 • کشور مبدا: فرانسه
 • نوع فعالیت: عطر و ادکلن (نیش دیزاینر)
 • آغاز فعلیت: 2010
 • تعداد عطرها: 21 عطر
 • بیشترین نت های استفاده شده: مشک، چوب صندل، ترنج
 • کاکشن ها: Collection Ephemere
 • همکاری ها: Emilie Bouge

تاریخچه برکورت

این برند با شخصیت سازنده خود رابطه مستقیمی دارد. هنر طراحی این عطرها بر مبنای عطرهای سنتی فرانسوی و روایح مدرنی که در دنیای امروز برای ساخت مواد معطر به کار می روند، ایجاد شده است. یک عطر از مجموعه اسانس های مختلف و هنر عطرسازی آن تهیه می شود.
هر یک از اسانس های محصولات برکورت با ناخودآگاه ما در ارتباط هستند و تجربه ای خاص از احساس این روایح را ارائه می دهند. این تجربیات اغلب شخصی نیستند و به اتصال و ارتباط بین انسان و طبیعت مرتبط می شوند.

محصولات برند برکورت

محصولات این برند عمق احساسات ما را لمس می کنند. در ساختار این محصولات از اطلاعات علمی نیز استفاده شده است که ساختار آن ها را جذاب تر می کند. در انتخاب آن ها به کیفیت هر یک از مواد مورد استفاده در ساختار عطرها نیز توجه می شود. تفاوت بویایی بین افراد سبب ایجاد روایح مختلف می شود. ترکیبات محصولات این برند هماهنگی خاصی با هم دارند و احساسی شیک و متمایز را منتقل می کنند.

برخی از محبوب ترین محصولات برند Bercourt، شامل ادکلن زنانه آگارسنس با رایحه ای گرم برای پاییز و زمستان، ادکلن مردانه اسپیریت، عطر زنانه مونتین برکورت و… هستند که هر یک مخاطبین بسیاری را در بازارهای فروش این برند به خود اختصاص داده اند. فرمولاسیون مفهومی محصولات این برند مهمترین مشخصه به کار رفته در آن ها محسوب می شود.

برکورت به طور آزادانه از هنر سخن می گوید و جلوه های نابی از هنرها و فرهنگ های کشور فرانسه را در محصولات خود تداعی می کند. روایح ناب و گران بهای عطر و ادکلن های این برند نیز از مهمترین ویژگی های محصولات آن به شمار می رود که اعتبار و اهمیت استفاده از محصولات آن را افزایش می دهند.

عطر و ادکلن برکورت

عطر و ادکلن برکورت

فرمول بندی محصولات برکورت

محصولات این برند با فرمول بندی زمینه ای ساخته شده و با حس بویایی ظریف افراد تناسب دارند. درک هر یک از عطرها و فرمول بندی های محصولات برکورت، بر اساس نوع قدرت بویایی افراد متفاوت خواهد بود. برخی عطرها افراد را به خود جذب کرده و برخی آن ها را طرد می کنند. ویژگی زمینه سازی به کار رفته در فرمول بندی محصولات این برند به کلیشه ها پاسخی نمی دهد و به همین خاطر استفاده از آن ها در شرایط مختلف میسر می باشد.

اولین نسخه محصولات این برند در سال 2010 و آخرین آن در سال 2021 ارائه شده است. امیلی بوجه مسئولیت طراحی و ساخت روایح این برند را بر عهده دارد. برکورت در میان روایح نیش و گران بهای فرانسوی قرار گرفته و زیباترین بسته بندی ها را برای محصولات خود ارائه می دهد.

محبوبترین محصولات برند عطر و ادکلن برکورت: 

 1.  برکورت فرح
 2. برکورت رزا گالیکا
 3. برکورت کانتر پوویر
 4. برکورت موویز گارسون
 5. برکورت له آمورس