مشاهده همه 24 نتیجه

برند عطر و ادکلن لورنزو ویلورسی

انواع محصولات عطر و ادکلن لورنزو ویلورسی در میان عطرهای جاودانه دنیای عطر و ادکلن دسته بندی می شوند و هر یک از آن ها در این عرصه شایسته تحسین هستند. موسس برند ویلورسی، یک هنرمند خلاق و بلند پرواز که مسیر عطرسازی خود را از سنت ها و باورهای قدیمی چرخه عطرسازی جهان جدا کرده و با الهام از بخش های مهم تاریخی، فرهنگ و تمدن های مختلف و عرصه های هنری، آثار جاودانه ای خلق کرده است.
این نگرش دنیای منحصر به فرد و مستقلی برای برند لورنزو ویلورسی و محصولات این برند به وجود آورده و آن را به عنوان یک خانه عطرسازی مطرح در سراسر جهان مطرح کرده است. هنر عطر سازی فاخر ویلورسی، با سفرش به خاورمیانه و مشرق زمین، تکمیل شد و نگرش ویژه او در رابطه با فرهنگ این نواحی کره زمین، اندیشه های جدیدی در این هنرمند بزرگ به وجود آورد.
در آثار ویلورسی هیچ حد و مرزی وجود ندارد؛ تعهد او به شیوه ها و فضاسازی های کلاسیک در عرصه عطرسازی با تلفیقی از عناصر فرهنگی مشرق زمین، تعاریفی منحصر به فرد را در تولید عطر و ادکلن پدید آورده است. فضای عطرهای این هنرمند بزرگ، در بستری منسجم و قدرتمند طراحی می شود.

اگر شما هم به آثار ویلورسی علاقه مند هستید، همراه ما باشید تا بخشی از تولیدات این عطر ساز بزرگ جهانی را بیشتر بشناسید.

 • نام انگلیسی برند: Lorenzo Villoresi
 • نام  فارسی: لورنزو ویلورسی
 • کشور مبدا : ایتالیا
 • نوع فعالیت : عطر و ادکلن(نیش دیزاینر)
 • تعداد عطرها : 29
 • آغاز فعالیت عطر سازی: 1993
 • بیشترین نت های استفاده شده : مشک،چوب صندل، نعناع هندی
 • کالکشن ها : All Fragrances | Mare Nostrum | Vintage Collection
 • عطارهای همکار با این برند: لورنزو ویلورسی

خانه عطر سازی لورنزو ویلورسی

محصولات لورنزو ویلورسی، از سال 1990 از خانه عطر سازی این برند، ارائه شدند؛ نخستین آثار این برند، به سفارش کمپانی فندی طراحی شده و مجموعه ای از شمع های خوشبو، خوشبو کننده های اتاق و پوت پوری ها را در خود جای داده اند. این مواد معطر با نگاه ویژه هنرمند سازنده آن ها و با در نظر گرفتن فضاهای مد نظر او ابداع شدند.
نخسین عطری که از این کمپانی عرضه شد، وومو نام دارد که محصول سال 1993 است که مجموعه ای از سنت ها و فرهنگ های مردم ایتالیا را در خود جای داده است. این اثر نمایشی با شکوه از جغرافیای این سرزمین را ارائه می دهد. ترکیبات آروماتیک این عطر، چهره ای مفرح اما تلخ را از او به نمایش می گذارند. این برند در دومین فعالیت خود، رایحه ای به نام دونا را معرفی کرد که مجموعه ای از عصاره های گران بها در آن به کار رفته اند.
فعالیت بعدی این خانه عطر سازی مربوط به مجموعه عطر مونو تم است که در ساخت آن ها از آکوردهای اصلی دنیای عطر سازی الهام گرفته شده و کل ساختار عطر بر اساس نت انتخاب شده طراحی شده اند. موفقیت های فوق العاده لورنزو ویلورسی در سال های ابتدای فعالیتش در این عرصه، او را به مبتکرترین عطاران دنیا مبدل کرده است.

ردپای بزرگان تاریخ ایران در آثار ویلورسی

طی مصاحبه ای که با آقای ویلورسی در رابطه با آثار و مجموعه فعالیت های هنری او انجام شد، به سفر او به خاورمیانه نیز اشاره شده است. ویلورسی روح خاورمیانه را در آثار خود زنده کرده و روایحی مانند الموت را با این هدف ارائه داده است. این عطر حس قدم زدن در این قلعه تاریخی را در افراد بیدار می کند!
ویلورسی در مصاحبه خود اقرار کرده که در آثار خود از شاعران بزرگ ایرانی مانند عطار نیشابوری، مولانا رومی، سعدی شیرازی الهام گرفته است. آثار این هنرمندان مانند گلستان سعدی و عطرهایی که از نیشابوری و خانواده اش به جای مانده اند، منبع الهام این هنرمند جهانی به شمار می روند. به گفته او ایران پر از روایح بی نظیره! او از داستان های هزار و یک شب و اشعار زیبای عمر خیام، زیباترین نگرش های خود را در عرصه هنر به دست آورده است. لورنسی در پایان مصاحبه خود برند Lorenzo Villoresi را به عنوان یک افسانه، رویا و سفری دل انگیز معرفی کرده است.

معرفی 5 عطر محبوب برند Lorenzo Pazzaglia:

 1.  لورنزو ویلورسی تینت د نیژ
 2. لورنزو ویلورسی یربامات
 3.  لورنزو ویلورسی الموت
 4. لورنزو ویلورسی ماسک – مشک
 5. لورنزو ویلورسی پایپر نیگروم