در حال نمایش 3 نتیجه

برند پرایم کالکشن به تازگی وارد عرصه تولید عطر و ادکلن شده و در همین مدت زمان کوتاه، اعتبار قابل توجهی به دست آورده است. این برند نوپا برای اولین بار در فرانسه آغاز به کار کرد و این روزها محصولات آن در سر تا سر دنیا به فروش می رسند. اولین عطر برند کالکشن در سال 2012 وارد عرصه های مد شد. 

دلایل پیشرفت کالکشن 

یکی از دلایل پیشرفت برند کالکشن پرایم ترکیبات فوق العاده و منحصر به فرد به کار رفته در فرمولاسیون این محصولات است. ترکیبات درجه یک و خالص این عطر و ادکلن ها در کنار قیمت های به صرفه آن ها توجه مشتریان را جلب کرده است. این کمپانی یکی از زیر مجموعه های مجموعه معتبر پرستیژ پرفیومز بوده و در میان برندهای قیمت محور قرار می گیرد. 

قیمت پایین محصولات برند کالکشن

برند کالکشن در راستای ارائه عطر و ادلکن های پر فروش جهانی فعالیت می کند. این برند با در نظر گرفتن نیازهای بازار جهانی عطر و ادکلن، تولیدات خود را ارائه می دهد. به همین خاطر تولید عطر و ادکلن هایی را که مورد پسند عامه مردم قرار داشته باشند را آغاز کرد. تولید عطر و ادکلن های باکیفیت و قیمت مناسب، فرایند پیچیده ای دارد. با این وجود کالکشن از عهده این کار به خوبی بر آمده است. این برند تا سال 2020 توانسته 15 عطر فوق العاده را وارد دنیای عطر و ادکلن کند. محصولات این کمپانی با استفاده از به روزترین علوم و فنون صنایع عطرسازی تولید می شوند. محصولات کالکشن این روزها در 17 کشور جهان از جمله ایران توزیع شده و به صادرات می رسند. 

مزایای عطر و ادکلن های کالکشن 

 برند Prime Collection انواع این محصولات را با بسته بندی های کوچک و قابل حمل تولید می کند. به همین خاطر بسیاری از خانم ها و آقایان این عطرها را با خود حمل کرده و در طول روز از آن ها استفاده می کنند. به این ترتیب اولین عطر و ادکلن های جیبی وارد بازارهای فروش شدند. 

ایده جذاب کالکشن برای تولید عطرهای 25 میلی مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. همین مسئله قیمت خرید انواع عطر و ادکلن های باکیفیت را نیز کاهش می دهد. ماندگاری قابل قبول این روایح نیز از مهمترین ویژگی های این مجموعه است که بر کیفیت این اقلام می افزاید. 

ایده جذاب کمپانی کالکشن

این کمپانی در یک حرکت خلاقانه، عطرهای پرفروش و جذاب کمپانی های بزرگ عطرسازی را خریداری کرده و آن ها را در بسته بندی های کوچکتر به علاقه مندان می فروخت.

عطر و ادکلن کالکشن با بسته بندی های کوچکتر ولی با همان شکل ظاهری تولید شده و در دسترس همه مردم قرار می گرفت. این کار کاملا قانونی انجام شده و هیچ مشکلی برای این کمپانی به وجود نیاورده است.

تاکنون عطرهای محبوب بسیاری از برند کالکشن ارائه شده و به فروش جهانی رسیده اند. از میان آن ها می توان به عطر کرید اونتوس، دیور ساواج، کرولینا هررا گود گرل، لالیک لامور و… در این میان دسته بندی می شوند.

از محبوبترین محصولات برند پرایم کالکشن میتوان به عطرهای زیر اشاره کرد:

  1. پرستیژ پرایم کالکشن دیپ سنس | Prime Collection Deep Sense
  2. پرستیژ پرایم کالکشن مارکنی | Prime Collection Marconi
  3. پرایم کالکشن لولی اینتنس | Prime Collection Lolly Intense