در حال نمایش 2 نتیجه

ژان فرانسو کابوس موسس و بنیان گذار کمپانی آتلیه فلو این مجموعه را در سال 2009 راه اندازی کرد. هدف از احداث این کمپانی ارائه عطرهای نیش و گران قیمت بوده و بهترین ها را با بسته بندی های لوکس و خاص وارد بازارهای عطر و ادکلن کرده است. عطر و ادکلن آتلیه فلو بر اساس ایده پردازی ها و داستان سرایی های عطرسازان برتر این مجموعه خلق شده اند و در این عرصه های تجاری به شهرت بالایی رسیدند.

عطر و ادکلن آتلیه فلو

برند عطر و ادکلن آتلیه فلو

عطر و ادکلن برند آتلیه فلو

 • نام انگلیسی برند: Atelier Flou
 • نام فارسی: آتلیه فلو
 • شرکت مادر: Althea Group
 • کشور مبدا: فرانسه
 • نوع فعالیت: عطرسازی(نیش دیزاینر)
 • بیشترین نت های استفاده شده: یاس، نعناع هندی، مشک
 • سالا آغاز فعالیت: 2014
 • تعداد عطرها: 11
 • همکاری ها: Jean-Francois Cabos

محصولات آتلیه فلو

عطر و ادکلن آتلیه فلو با ویژگی های به خصوصی ارائه می شوند. بسته بندی های خاص و استثنایی عطرهای مردانه و زنانه این کمپانی با کیفیت بالا و با استفاده از روایح کمیاب و نایابی ساخته شده اند. همه عطرهای این مجموعه با بسته بندی یکسانی ساخته شده اند. عطرهای مردانه این برند عطر با رنگ نقره ای و مجموعه عطرهای زنانه با رنگ های بژ و گلد عرضه می شوند.

از پر فروش ترین محصولات  برند آتلیه فلو می توان به آتلیه فلو موسیو مون امور، آمارکرد، کاتانا و بلک پرپل اشاره کرد که هر یک از آن ها در بازارهای ایران نیز فروش بالایی داشته اند. در ادامه به معرفی برخی از محبوب ترین عطر و ادکلن های مجموعه 11 تایی این برند عطر می پردازیم.

محبوب ترین عطرهای آتلیه فلو

عطر و ادکلن های خاص این مجموعه با الهام از عناصر طبیعی و داستان سرایی هایی که در گوشه و کنار فرانسه به گوش می رسند ساخته شده اند. برخی از محبوب ترین ها این خانه عطرسازی را در زیر مشاهده می کنید:

 1. عطر امار کرد در میان برترین های برند آتلیه فلو قرار می گیرد. این محصول برای آقایان تولید شده و طبع ملایم آن با ذائقه مردان با جذبه همخوانی دارد. بخور و نرولی، وتیور و زنبق و گل های برفی از مهمترین نت های به کار رفته در این محصول به شمار می روند. بسته بندی نقره ای رنگ آن مشابه با سایر عطر و ادکلن های آتلیه فلو ساخته شده است.
 2. آتلیه فلو بلک پورپل در میان محصولات آتلیه فلو یکی از پرفروش ترین ها است. عطر و بوی آن روایح دلچسب شرقی را در بر می گیرد. عطر و بوی ملایم چوب، نت های طبیعی مانند خزه، روایح ادویه جوزهندی و وتیور و پچولی در هر یک از بخش های آن خودنمایی می کنند.

بسته بندی های خاص و فلزی به کار رفته در این محصولات بر زیبایی ساختار آن ها می افزایند و از دلایل پر فروش شدن محصولات برند atelier flou به شمار می روند. ظاهر شیک و جذاب این محصولات، انواع عطر و دکلن های آتلیه فلور را به هدایایی ناب و استثنایی برای خانم ها  آقایان تبدیل کرده است. قیمت خرید این عطر و ادکلن های نیش کمی بیشتر است.