در حال نمایش 24 نتیجه

آمور عود یک برند آمریکایی است که در سال 2016 تاسیس شد. محصولات این برند میراثی تاریخی در حوزه عطرسازی هستند. عطرهای این برند با ویژگی های به خصوصی تولید و ارائه می شوند. جایگاه این کارگاه آموزشی عطرسازی در سطح جهانی ارتقا یافته است. در ادامه بیشتر با محصولات این برند آشنا می شوید.

عطر و ادکلن برند آمور عود

عطر و ادکلن برند آمورعود

ویژگی های عطرهای برند آمور عود

برند Amouroud با نت های تصفیه شده و خالصی محصولات خود را تولید می کند. این روایح طبع متعادلی دارند و هر یک از آن ها برای رده سنی به خصوصی مناسب هستند. ساختار رویایی این عطر و ادکلن ها توجه خانم ها و آقایان را جلب می کند. در وصف این عطر و ادکلن ها از دو عبارت تحریک آمیز و تاریک استفاده می شود!

انواع عطر و ادکلن آمور عود اغلب با روایح گرم و سبک تولید می شوند. در این برند عطر مجموعه ای از خاطرات بویایی در هم آمیخته شده و برای تولید بهترین عطر و ادکلن ها به کار می روند. با شنیدن نت های این عطر حسی از اشتیاق و شادی وجود شما را در بر می گیرد. نت های به کار رفته در محصولات برند آمور عود از روایح چوبی، گل دار، ریشه های گیاهان و… تشکیل می شوند و ساختار هر یک از عطر و ادکلن ها این برند را تکمیل می کنند. هر یک از عطر و ادکلن های این برند با شخصیت و امضای خاص خود تولید شده اند.

بسته بندی محصولات آمور عود

عطر و ادکلن آمور عود با بسته بندی های زیبا و جذابی ارائه می شوند. بطری و بسته بندی این عطرها با رنگ مشکی براقی دیزاین شده است. درب این عطر و ادکلن ها اغلب طلایی رنگ است و بر زیبایی این محصولات می افزاید. آرم این محصولات در قسمت میانی بطری و در یک قاب طلایی رنگ درج شده است. برخی از این روایح نیز در بسته بندی سفید رنگ و زیبا عرضه می شوند که نوعی ساختار شکنی در بطری این محصولات به شمار می رود.

انواع محصولات برند آمور عود

برند آمور عود تاکنون بیشتر از 24 عطر پایه تشکیل شده است که هر یک مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به حوزه موسیقی قرار دارند. اولین عطر این مجموعه در سال 2016 ارائه شده و جدیدترین آن به سال 2023 باز می گردد. در این مجموعه برترین عطرسازان جهانی مشغول به فعالیت هستند. در میان هر یک از آن ها که در حوزه عطرسازی شهرت جهانی دارند می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

انواع عطر و ادکلن آمور عود از مجموعه های مختلفی ارائه شده و وارد بازارهای فروش می شوند. دو مجموعه چوب سفید و اکسیر از مهمترین بخش های برند آمور عود به شمار می روند. در مجموعه چوب سفید ، اتمسفر خاکی، طبیعی و خنک روایح به کار رفته در آن استشمام می شود.

در مجموعه اکسیر برند آمور عود، غلیظ ترین نت های چوبی، ادویه ای و شرقی استشمام می شوند که هنر باشکوه این خانه عطرسازی را نمایان می کند.