مشاهده همه 21 نتیجه

عطر و ادکلن آکوا دی پارما برای اولین بار در شرکت تابعه لوازم مد در میلان رم ارائه شد. شرکت مادر آکوا دی پارما، ال ام هاش نام دارد؛ سابقه فعالیت این کمپانی تولیدی که در حوزه فشن و مد فعالیت می کند، به بیش از 106 سال می رسد! و یکی از پر سابقه ترین فعالان عرصه عطر و ادکلن محسوب می شود. در این گزارش در رابطه با محصولات برند آکوا دی پارما اطلاعات بیشتری به دست می آورید.

برند عطر و ادکلن آکوا دی پارما

برند عطر و ادکلن آکوا دی پارما

آغاز به کار برند عطر آکوا دی پارما

این کمپانی اولین عطر خود را با نام کلونیا برای استفاده آقایان ارائه کرد؛ آقایان از این عطر برای معطر کردن دستمال گردن خود استفاده می کردند. مجموعه محصولات این برند در سال های قبل و بعد از جنگ جهانی مورد توجه بسیاری از اروپاییان و آمریکاییان زمان خود قرار گرفتند.

بسیاری از افراد مشهور در سر تا سر جهان، طرفداران محصولات آکوا دی پارما به شمار می روند؛ از میان آن ها می توان به آدری هیپبورن، اوا ترنر، اوا گاردنر و… اشاره کرد. رفته رفته آکوا دی پارما از یک کمپانی کوچک و نوپا به یک خانه عطر سازی بزرگ و گسترده تبدیل شد.

اوج محبوبیت آکوا دی پارما

این برند توسط سه فرد تاثیر گذار ایتالیایی، به اوج شهرت و محبوبیت خود رسید؛ پائولو، لوکا و دیگو دلا سه ایتالیایی پایبند به سنت های ایتالیا، در راستای حفظ فضای کلاسیک در عرصه مد ایتالیا، تمام تلاش خود را برای پیشرفت این کمپانی به کار بستند.

فعالیت های این سه نفر در برند Acqua di Parma، حوزه کاری این برند را گسترده تر کرد. راه اندازی خطوط تولیدی محصولات آروماتراپی و عطر درمانی، ارائه کالکشن های چرمی و تولید مجدد محصولات قبلی این برند، نتیجه تلاش های این سه فرد بود.

این سه فرد همواره برای رشد و ترقی این برند، به دنبال جذب سرمایه های قوی تر می گشتند و به همین منظور قراردادی مبنی بر تولید کالاهای لوکس امضا کردند. پس از این فعالیت ها، امتیاز کل مجموعه آکوا دی پارما به شخصی به نام لوئی ویتون رسید.

این برند بار دیگر جای خود را در عرصه هالیوود باز کرده و 44 عطر افتخار آفرین خود را بر تن بسیاری از هنرمندان تاثیر گذار پوشانده است. عطرسازان مطرح جهانی، همواره به دنبال همکاری با این برند مطرح بوده اند؛ از میان آن ها می توان به فرانسیس کوردیجان، ژان کلود النا، آلبرتو موریلاس و… اشاره کرد.

آرایشگاه برند آکوا دی پارما

این برند به جز فعالیت در عرصه عطرسازی در عرصه آرایشگری نیز فعالیت هایی ارائه کرده است! آکوا دی پارما با شعار ارائه خدمات آرایشی و نظافتی که تاکنون تجربه نکرده اید، آرایشگاه های لوکس و منحصر به فردی در میامی، رم، میلان، لندن، مادرید، دبی و… تاسیس کرده که در هر یک انواع لوازم ضروری آرایشی نیز ارائه می شوند.

این مجموعه آرایشگری، با الهام از سنت های دیرینه ایتالیا، آغاز به کار کرده و فضاهایی آراسته و مجهز را برای مشتریان فراهم کرده است. مشتریان این آرایشگاه ها پس از استفاده از خدمات آکوا دی پارما، بار دیگر احساس شادابی، نشاط و سرزندگی می کنند.

آداب و رسوم برند عطر و ادکلن آکوا دی پارما

این برند ایتالیایی، با پذیرش آیین پیچیده و ارزش های اصیل این کشور، تجسمی از فرهنگ های زیبای ایتالیایی را در ذهن مخاطبین خود ایجاد می کند. سیاست های زیست محیطی برند عطر و ادکلن آکوا دی پارما یکی از مهمترین نقاط قوت فعالیت های این برند محسوب می شود. تعهد این برند به طرفداران خود، در راستای بهبود تاثیرات زیست محیطی ستودنی است.

شما می توانید، در همه محصولات برند آکوا دی پارما، گوشه ای از عشق و علاقه موسسین آن به ایتالیا و فرهنگ آن را احساس کنید. پرسنل بین المللی این کمپانی و صنعتگران هنرمند و متخصص این برند، چشم اندازی روشن برای آن به وجود آورده اند.

در ادامه با بخشی از بهترین محصولات این برند در حوزه عطر سازی آشنا می شوید:

  1. آکوا دی پارما کلونیا آمبر
  2. آکوا دی پارما کلونیا اینتنس
  3. آکوا دی پارما کلونیا لدر
  4. آکوا دی پارما عود ادو پرفیوم
  5. آکوا دی پارما کولونیا صندلو
جمع بندی

در میان محصولات برند آکوا دی پارما، ظرافت و روحیه هنرمندانه مردم ایتالیا، نمایان شده و جلوه های فرهنگی این کشور هویدا می شوند. این مجموعه، بسیاری از محصولات کلاسیک ایتالیایی را با هدف زنده نگاه داشتن سنت های زیبای این کشور ارائه کرده است. در این گزارش شرح مختصری از مشخصات انواع محصولات این برند را ارائه کردیم و با تاریخ آغاز به کار این کمپانی آشنا شدیم.