مشاهده همه 6 نتیجه

انواع عطر و ادکلن نائومی گودسیر توسط طراح استرالیایی به همین نام، روانه بازارهای فروش شده اند؛ این برند جهانی در زمینه تولید انواع عطر و ادکلن، اکسسوری، لوازم جانبی و… فعالیت می کند. فعالیت های حرفه ای این برند، پس از تحصیلات آکادمیک سازنده آن در این حوزه آغاز شده است. او از شاگردان السا اسکیابارلی بوده و فعالیت حرفه ای خود در زمینه مد را در سیدنی استرالیا انجام می داد.

سبک فعالیت برند نائومی گودسر، با آن چه تاکنون در دنیای مد مشاهده کرده اید، تفاوت های اساسی دارد. به همین خاطر نیز اغلب محصولات آن را از جمله عطر و ادکلن، در میان محصولات نا به هنجار قرار می دهند. با این حال به دلیل جذابیت در طراحی محصولات این برند، بسیاری از طراحان مشهور و به نام در عرصه های بین المللی با آن همکاری داشته اند.

فعالیت نائومی گودسیر – گودسر در صنعت عطرسازی

فعالیت حرفه ای برند naomi goodsir در زمینه عطر سازی با همکاری با رنو کوتادیر آغاز شد. او فردی دقیق و خلاق در زمینه مدیریت حوزه عطار سازی بود که در زمینه تولید عطرهای فوق العاده نائومی گودسر تاثیر گذار بوده است. روایح گودسیر از رده خانه های سنتی عطر و ادکلن پیروی نمی کنند. به همین خاطر در نت های تشکیل دهنده عطرهای آن، روایح نا آشنایی استشمام می شوند.

ظرافت و جاودانگی این مدل عطرها از جمله مهمترین مشخصات آن ها به شمار می رود. این عطرها به صورت دست ساز آماده شده و بسته بندی می شوند. فعالیت های نائومی در کشور فرانسه، سبب آشنایی او با بسیاری از عطرسازان مشهور فرانسوی شده است. جولین راستکینت، برتراند دوشافو، ایزبل دوین و… از سرشناس ترین طراحان عطر این مجموعه به شمار می روند که فعالیت های نائومی را حرفه ای تر می کنند. در میان محصولات نائومی گودسر، عطر و ادکلن های آن جایگاه خاصی دارند.