نمایش 1–24 از 93 نتیجه

عطر و ادکلن بای کیلیان از یکی از کمپانی های لوکس پاریسی وارد بازارهای فروش شده و شهرت بسیار زیادی دارد. این برند عطر نخستین بار توسط هیلیان هنسی راه اندازی شده و در طول دوران فعالیت خود بهترین عطر و ادکلن ها را ارائه کرده است. این خانواده به عنوان خانواده تولیدی کنیاک نیز در فرانسه شهرت دارد.

برند عطر و ادکلن بای کیلیان

قیمت ادکلن بای کیلیان

بیوگرافی کیلیان هنسی

برند بای کیلیان یکی از مشهورترین کمپانی های سازنده عطر و ادکلن (عطرهای نیش) است. کیلیان هنسی از یک خانواده سرشناس در عرصه های تولیدی فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده است. کیلیان دوران کودکی و نوجوانی خود را در انبارهای شراب خانوادگی خود گذرانده و از آن دوره تاکنون تجریبات متعددی را در مشاغل مختلف به دست آورده است.

انواع عطر و ادکلن بای کیلیان با هنر و خلاقیت کیلیان هنسی عجین شده اند. کیلیان تحصیلات آکادمیک خود را در عرصه ارتباطات و مطالبات زبان به اتمام رسانیده و پس از پایان تحصیلات خود با برخی از فعالان عرصه عطرسازی آشنا شده است. خانه عطرسازی کیلیان در سال 2007 راه اندازی شده و برای نخستین بار عطر و ادکلن های این برند وارد بازارهای فروش شده است.

اهداف برند کیلیان

برند بای کیلیان با هدف حفظ محیط زیست بسته بندی های مناسبی را برای تولید و عرضه عطرهای خود انتخاب کرده است. پایداری هر یک از بسته بندی ها این برند عطر برای حفاظت از محیط زیست مورد توجه قرار گرفته است. هر یک از این بسته بندی ها قابل استفاده مجدد هستند و به همین سبب توجه بسیاری از فعالان این حوزه را جلب کرده اند.

اولین عطرهای برند بای کیلیان

اولین محصول برند بای کیلیان در سال 2007 با نام شاهکار سیاه وارد بازارهای فروش شده و آخرین آن ها در سال 2021 عرضه شد. پس از ارائه اولین عطر این کمپانی، محصولات بعدی آن با رایحه عود و تم های شرقی طراحی شدند. در این کلکسیون دو عطر بر پایه عود وجود دارند.

این برند عطر تاکنون 83 محصول درجه یک روانه بازارهای فروش کرده است. این روایح از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. مواد مورد استفاده در تولید محصولات بای کیلیان بسیار مرغوب هستند و سبب حفظ کیفیت باتل و روایح عطر و ادکلن های این برند می شوند.

برند عطر و ادکلن بای کیلیان

خرید ادکلن بای کیلیان

عطرهای لاکچری برند بای کیلیان

برند by Kilian عطر و ادکلن های لاکچری و خاصی را در عرصه عطرسازی وارد بازار می کند. امروزه این برند به عنوان تولید کننده عطرهای نیش در سر تا سر جهان معرفی می شود. از مهمترین عطرهای ارائه شده در این مجموعه می توان به ادکلن های زیر اشاره کرد :

  1. ادکلن بای کیلیان رزز ان آیس | by Kilian Roses on Ice
  2. ادکلن بای کیلیان وومن این گلد | by Kilian Woman in Gold
  3. ادکلن بای کیلیان گود گرل گان بد | by Kilian Good Girl Gone Bad
  4. ادکلن بای کیلیان بک تو بلک | by Kilian Back to Black
  5. ادکلن بای کیلیان آنجلز شیر | by Kilian Angels Share

هر یک از انواع عطر و ادکلن بای کیلیان در میان افراد مشهور و سرشناس جهانی نیز به شهرت رسیده اند.

برند بای کیلیان محصولات خود را با رنج قیمتی متنوعی ارائه می دهد. به دلیل اهمیتی که این برند عطر لاکچری به محیط زیست می دهد، تاکنون تنها چند عطر آن با بسته بندی های شیک عرضه شده اند. این ویژگی در محصولات بای کیلیان مهمترین دلیل شهرت این برند مطرح جهانی به شمار می رود.