نمایش 1–24 از 60 نتیجه

عطر و ادکلن ممو پاریس از شناخته شده ترین برندهای عطر نیش است که به صورت تخصصی در یک کمپانی فرانسوی تولید و ارائه می شود. این محصولات، صد در صد فرانسوی بوده و کلیه مراحل ساخت بسته بندی، مایع عطر، بطری و… آن ها توسط متخصصن برند عطر ممو پاریس انجام می شوند. پایه گذاران این برند تخصصی عطر و ادکلن یک زوج فرانسوی به نام های “John” و “Clara Molloy هستند که در سال 2007 خانه عطرسازی مشهور آن را تاسیس کردند.
محصولات برند ممو پاریس، روایت گر خاطرات سفرها و ماجراجویی های این زوج جوان هستند و هر یک آمیخته ای از روزهای تلخ و شیرین زندگی این زوج را در بر می گیرند. این زوج فرانسوی پیش از راه اندازی خطوط تولیدی محصولات Memo Paris، فعالیت حرفه ای به خصوصی انجام می دادند. در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شوید.

 

  • نام انگلیسی برند: Memo Paris
  • نام  فارسی: ممو پاریس
  • کشور مبدا : فرانسه
  • نوع فعالیت : عطر و ادکلن (نیش دیزاینر)
  • تعداد عطرها : 62
  • سال آغاز فعالیت: 2007
  • بیشترین نت های استفاده شده : مشک، چرم، ترنج
  • کالکشن ها : Art Land | Cuirs Nomades | Eau de Memo | Escales Extraordinaires | Fleurs Bohèmes | Graines Vagabondes | Les Echappées | The Flying Collection | Voyages Naturels
  • عطار های همکار با این برند: Aliénor Massenet، سوفی لبه، فیلیپ پاپرلا-پاریس، کارینه وینچون اسپهنر، گائل مونترو، ماریپیر ژولین، نادژ لو و …

موسسان برند Memo Paris

این زوج فرانسوی هر یک سابقه فعالیت های گسترده ای در عرصه های نویسندگی، مدیریت و بخش های مختلف صنعت مد و فشن داشته اند. آقای جان به مدت 15 سال در عرصه مد در فرانسه و لندن فعالیت می کرد و خانم کلارا یک مدیر خلاق بوده و مدت زمان مدیدی به این فعالیت حرفه ای پرداخته است. پس از آشنایی این زوج با یکدیگر، اشتیاق سفر و کسب تجربه های جدید در هر دوی آن ها ایجاد شده و به همین خاطر سفرهای دور و دراز خود را آغاز کردند.
آغاز به کار ممو، پس از سفرهای جهانی این زوج جوان بوده است؛ این برند پس از این که این زوج تجربه بیش از 80 سفر را کسب کردند، برای جاودانگی خاطرات زیبای آن ها خلق شد. به همین خاطر عده ای ممو را یک یادآوری زیبا، یک سوغاتی خاطره انگیز از سفرهای کلارا و جان تعبیر می کنند. روایح به کار رفته در عطر و ادکلن ممو پاریس، شما را به سفری به دنیای عمیق احساسات وجودیتان می برد و مواد تشکیل دهنده و روایح آن ها، هر یک حس و حالی منحصر به فرد در شنونده ایجاد می کنند.
شعار ممو نیز در راستای اهداف تولید آن طراحی شده است؛ هدف از سفر، مسیر سفر است!

مجموعه عطرهای برند مموپاریس

این برند تاکنون مجموعه عطرهای منحصر به فردی ارائه کرده که هر یک از آن ها در جسم و روح شنوندگان رسوخ می کنند. برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:
Les Echampees یک مجموعه خاص از محصولات این برند است که شما را از فرانسه تا قلب برمه می کشاند و نقطه ای برای سفر کردن محسوب می شود.
Cuir Nomad یک مجموعه استثنایی است که پس از 5 سفر به کشورهای آفریقایی و مناطقی در ایتالیا خلق شده؛ در این روایح اکتشافات نت های چرمی به مشام می رسند.
Grain Vagabondes نیز یک مجموعه عطر خاص از برند ممو پاریس است که روایح طبیعی و خاصی را در خود می گنجاند؛ عطر و بوی کنجدهای کاشته شده در دل خاک، یادآور این مجموعه ناب از برند ممو است.
Art Land که به عنوان چهره هنری برند ممو شناخته می شود و شما را به دنیایی پر از رمز و راز می برد.

کمپانی عطر سازی ممو پاریس

خانه عطر سازی ممو، بخش مهمی از محصولات این برند را در خود جای داده و به مشتریان معرفی می کند. خیابان کامبون در فرانسه، محل احداث اولین فروشگاه این برند جهانی بوده و تا به امروز محصولات خلاقانه این برند را به فروش رسانده است. این محصولات امروزه در بیش از 30 کشور زنده دنیا ارائه می شوند. موفقیت های این خانه عطر سازی مدیون فعالیت های صمیمانه عطرسازان مطرحی چون Alienor Massenet و Sofia Grosjman می باشد که اشرافیت و تفاخر را به عطر و ادکلن های ممو بخشیده اند.

آغاز فعالیت های هنری ممو

پس از شکل گیری طرح های مقدماتی ساخت و تولید عطر و ادکلن ممو پاریس، فضاهای حسی که مورد نظر موسسان این برند بودند، تعیین شده و عطر سازان چیره دستی برای ترکیب آکوردهای روایح ممو انتخاب شدند. در ابتدای فعالیت های این برند فرانسوی Alienor Massenet یکی از برجسته ترین هنرمندان عطرساز، برای ساخت ترکیب عطرهای این برند استخدام شد. همکاری این عطر ساز با این برند، نتایج موفقیت آمیزی برای جان و کلارا به همراه آورد. آن ها پس از مدت ها کار و آزمایش بر روی مواد مختلف و تحقیقات وسیع، اولین مجموعه روایح این برند را ارائه کردند. آغاز به کار این مجموعه در سال 2007 میلادی انجام شده و از آن زمان تا کنون بیش از 49 عطر مطرح در این برند به دنیای عطر و ادکلن، معرفی شدند. یکی از نقاط قوت برند ممو پاریس، تنوع بالای روایح به کار رفته در محصولات آن است.

منابع الهام برند ممو

طبق مصاحبه های شخصی جان و کلارا، کلیه عطرها و آکوردهای به کار رفته در این برند، حاصل تجربیات سال های زندگی مشترک آن ها است. در این روایح، همه کتاب های تاریخی، خاطرات زیبا، یادداشت های سفر و پیمودن مسافت های طولانی برای رسیدن به مقصد، احساس می شوند! روایح عطرهای ممو، الهام گرفته از سفری دور و دراز به نقاط مختلف جهان هستند. حتی نام برند عطر و ادکلن ممو پاریس نیز بر اساس یادداشت ها و دست نوشته های کلارا انتخاب شده است.

زمینه فعالیت برند ممو پاریس

عطر و ادکلن ممو پاریس هر یک با ویژگی های منحصر به فردی ارائه می شوند. عطرهای ویژه و خاص پسند این کمپانی مورد توجه منتقدین عرصه عطر و ادکلن قرار گرفته اند. زمینه فعالیت این کمپانی فراتر از تولید عطر و ادکلن رفته و امروزه این برند در ساخت و تولید انواع محصولات خانگی، مواد معطر مخصوص به حمام و همچنین عطرهای سفارشی نیز فعالیت می کند. محصولات ممو پاریس در فروشگاه های معتبر لندن، آمریکا و پاریس به فروش می رسند و از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

برخی از محبوب ترین محصولات برند ممو پاریس شامل عطرهای زیر می شوند: