در حال نمایش 9 نتیجه

عطر و ادکلن افنان – Afnan متعلق به کمپانی ای اماراتی میباشد. عطر های شگفت انگیز شرکت Afnan با وجود همه جادو و سحری که دارد جزو عطر های باکیفیت و منحصر به فرد در جهان است، که با خلاقیتی مثال زدنی، تلفیقاتی میان رایحه عطرهای شرقی و غربی بوجود آورده است. برند افنان برندی حدودا قدیمی در شرق محسوب میشود. همه عطرهای ساخته شده توسط این برند،جادو های اسرار آمیز شرق را بدنبال خود دارد و بسیاری از آنها به قدری منحصر به فرد و استثنائی هستند که عطرسازان غربی قادر به ساخت و تکرار آنها نمیباشند.

عطر و ادکلن برند افنان

برند عطر و ادکلن افنان

برند عطر و ادکلن افنان

 • نام انگلیسی برند: afnan
 • نام  فارسی:  افنان
 • کشور مبدا : ایالات متحده عربی
 • نوع فعالیت : عطر و ادکلن
 • تعداد عطرها : 109
 • آغاز فعالین: 2007
 • بیشترین نت های استفاده شده : مشک، کهربا، رز

معرفی برند عطر و ادکلن افنان

افنان عطرها را بر اساس دو استاندارد تولید می کند. برخی از عطرها طبق دستور العمل های قدیمی شرقی تولید می شوند، برخی دیگر صادر می شوند و کشورهای همسایه به طور کامل تمام استانداردهای اروپایی را برآورده می کنند. عمران فضلانی ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Afnan Perfumes LLC، در مورد خانه عطر افنان اینچنین می گوید:” هدف اصلی محصولات افنان با محوریت مواد اولیه ارگانیک و طبیعی، حفظ سلامت مصرف کنندگان در کنار لذت استفاده از رایحه ناب طبیعت است.”
طراحی های عطرهای افنان بیانگر تجربه منحصر به فرد در ساخت رایحه و بسته بندی است و نشان دهنده ی موفقیت این برند در بازار جهانی عطر و ادکلن است؛ که با هدف طراحی عطر و ادکلن ، برای نسل جوان و پیچیده ی امروزی و در عین حال با فرهنگ های متفاوت ساخته و عرضه می شود. عطرهای افنان تا سال 2020 در بیش از 30 کشور واقع در منطقه GCC (کشورهای عربی) ، اروپا ، استرالیا، آسیا، آفریقا و آفریقای جنوبی طرفدارن بسیاری پیدا کرده است.
تفاوت رایحه ها در سبک اروپایی و شرقی البته بسیار زیاد است، اما این تمام جذابیت این شرکت است که با محصولات خود می تواند مشتری را با هر درخواستی راضی کند. علاوه بر این، در صورت تمایل مشتری، عطرسازان این شرکت عطر انحصاری جدیدی را به طور خاص برای یک نفر نیز تولید می کنند.

محبوبترین های برند عطر و ادکلن افنان:

 1. افنان 9 ای ام – افنان 9 صبح
 2. افنان سوپر میسی سیلور – سوپر ماسی نقره ای
 3. افنان ویولت بوکت
 4. افنان سوپر میسی پرپل – سوپر ماسی بنفش
 5. افنان پیور ماسک