مشاهده همه 11 نتیجه

آریانا گراند

عطر و ادکلن آریانا گراند به نام یکی از هنرمندان مشهور عرصه فیلم و موسیقی نام گذاری شده است. این روایح خاص در سال های اخیر توجه بسیاری از مشتریان را در حوزه عطرسازی به خود جلب کرده اند. آریاناگرانده بازیگر و خواننده دو رگه آمریکایی، برند عطر خود را زیر نظر متخصصین این حوزه راه اندازی کرده است.

عطر و ادکلن برند Ariana Grande

برند آریانا گراند 13 عطر پایه را در میان مجموعه محصولات خود جای داده است. این برند جدید اولین محصول خود را در سال 2015 ارائه کرده است. جدیدترین محصول Ariana Grande در سال 2022 وارد بازارهای فروش شده و میزان فروش بالایی دارند. عطرسازان معتبر این برند هر یک شهرت جهانی دارند و با تخصص بسیار بالایی این محصولات را تولید می کنند. Jérôme Epinette، Clement Gavarry و Frank Voelkl از مهمترین عطرسازان کمپانی عطر و ادکلن آریانا گراند به شمار می رود.

بسته بندی های خاص محصولات آریانا گراند 

برند آریانا گراند بسته بندی های خاصی را برای ارائه محصولات خود انتخاب کرده است. این بسته بندی ها با طراحی و دیزاین بسیار شیکی برای ارائه محصولات این کمپانی مورد استفاده قرار می گیرند. بسته بندی های فانتزی و جذاب آریاناگراند بخشی از شهرت این محصولات به شمار می روند. ظاهر کریستالی و خاص این بسته بندی ها سبب جذابیت آن ها شده است. هر یک از این محصولات با استفاده از نت های خالص و تصفیه شده ای تولید و ارائه می شوند.

محبوب ترین محصولات آریانا گراند

عطرهای مردانه و زنانه این برند هر یک از عطر و طبع مطلوبی برخوردار هستند. این محصولات در ایالت متحده تولید و ارائه می شوند. برخی از برترین محصولات این برند را در زیر مشاهده می کنید:

ادکلن آریانا گراند آری – اری : یک انتخاب ناب در میان انواع عطر و ادکلن آریانا گراند به شمار می رود. این عطر با رایحه ای میوه ای و شیرین ارائه می شود.
ادکلن آریانا گراند رم – آر ای ام : نیز یک محصول خاص از آریانا گراند است که با رایحه ای شرقی وانیلی ارائه می شود. ظاهر خاص این محصول توجه افراد را جلب می کند. در بسته بندی آن از کریستال های بی رنگ استفاده شده است. این عطر مخصوص بانوان تولید شده و نت های میوه ای خاصی در آن به کار رفته اند.
ادکلن آریانا گراند سوییت لایک کندی : این عطر با ترکیبی از رایحه‌های شیرین، میوه‌ای و گلی ساخته شده است .بوی مطلوب و خاص این عطر باعث شده است که بسیاری از علاقمندان به عطر در سراسر جهان آن را دوست داشته باشند.
ادکلن آریانا گراند مون لایت – مونلایت : را نیز در سال 2016 ارائه کرده که با فروش قابل توجهی رو به رو شد. این عطر با تلفیقی از رایحه‌های میوه‌ای، شیرین و گلی ساخته شده است. آریانا گرانده کلود ( گراند کلود ): با بسته بندی سفید رنگ نیز ارائه شده است. نت های میوه ای و شیرین آن زیر نظر گواری طراحی شده اند.
ادکلن آریانا گراند تنک یو نکست: نیز در میان محصولات برند Ariana Grandeجایگاه مهمی دارد و سبب شهرت این کمپانی شده است. این عطر رایحه‌ای جوان پسند و شاداب دارد که برای مصرف در روزهای گرم و آفتابی بسیار مناسب است.