نمایش 1–24 از 48 نتیجه

برند عطر و ادکلن بویس 1920 در کشور ایتالیا متولد شده و سال های سال در این حوزه فعالیت دارد. محصولات این کمپانی تحت نظارت شرکت آرنووی اس آر ال عرضه شده که به عنوان شرکت مادر بویس معرفی می شود. انواع عطر و ادکلن های لوکس بویس توانسته اند، به عنوان برترین اقلام آرایشی خوشبوکننده در دنیای امروز معرفی شوند.

عطر و ادکلن بویس 1920

عطر و ادکلن بویس 1920

تاریخچه برند بویس 1920

ایده اصلی راه اندازی این برند مشهور به فعالیت های پدربزرگ خانواده مشهور گالاردی در کارگاهی کوچک باز می گردد. گیدو گالاردی در شهر فلورانس اولیه ایده های طراحی و ترکیب نت ها را خلق کرد. او در قدم اول گل های اسطوخودوس را که در تپه های فلورانس پیدا کرده بود، جمع آوری کرده و به دنبال ویژگی های گویای عطر و بوی این گل ها می گشت. با تلاش های گیدو در دوران نوجوانی برند بوتگا ایتالیانا اسپیگو در سال 1920 راه اندازی شد.در هر یک از انواع عطر و ادکلن بویس 1920 شور و اشتیاق خانواده عطرساز گالاردی نمایان می شود. این هنر زیبا در میان اعضای این خانواده اصیل نسل به نسل منتقل شده و امروزه به بلوغ رسیده است.

عطر برتر کمپانی بویس 1920

برند بویس 1920 در طول سال های فعالیت خود جوایز بین المللی بسیاری را دریافت کرده است که هر یک از آن ها سبب افزایش محبوبیت آن شده اند. جایزه فی فی که به عنوان اسکار عطرسازی جهانی شناخته می شود در سال 2012 به یکی از محصولات این کمپانی اختصاص داده شد. این برند امروزه در بازارهای خرید و فروش عطرهای نیش فعالیت گسترده ای دارد و روایح الهام بخش بسیاری را در کلکسیون وسیع خود جای می دهد.  خط تولیدی این خانه عطرسازی این روزها بیشتر از 30 عطر را تولید کرده و وارد بازارهای پر فروش عطر و ادکلن می کند.

بسته بندی خاص عطرهای بویس 1920

یکی از ویژگی های محصولات بویس بسته بندی های خاصی است که برای هر یک از روایح آن در نظر گرفته شده اند. رنگ هر یک از بسته بندی های عطرهای بویس بر اساس طبع رایحه داخلی آن ها تعیین شده است. اغلب بطری های عطر این کمپانی از نظر شکل ظاهری مشابه هم هستند و با ابعاد یکسانی تولید می شوند.

ویژگی روایح برند Bois 1920

محصولات بویس 1920 با استفاده از نت های خاص و خارق العاده ای تولید می شوند. مواد خام اولیه به کار رفته در طراحی عطرهای بویس، سنت های عرصه عطرسازی را شکسته و به گونه ای منحصر به فرد در این حوزه عرضه می شوند. نوآوری در مجموعه محصولات این کمپانی موج می زند. مطمئنا تاکنون مشابه ترکیبات بویایی این برند را استشمام نکرده اید. این ویژگی های مهم محصولات برند Bois 1920 را به برتری رسانده اند.

لیستی از بهترین های برند بویس 1920 :

  1. ادکلن  سوشی امپریال بویس 1920
  2. ادکلن بویس 1920 اولترمر ( اولترمار )
  3. ادکلن بویس 1920 ورد دی مار
  4. ادکلن بویس 1920 آگرومی آماری دی سیسیلیا
  5. ادکلن بویس 1920 کانابیس