در حال نمایش 4 نتیجه

عطر و ادکلن برند تیفانی اند کو در یک برند صنعتی پر سابقه از کشور آمریکا برای اولین بار تولید شده و پا به عرصه های صنعتی لوازم بهداشتی و آرایشی گذاشت. این شرکت در آمریکا به عنوان سازنده لوازم لوکس و انواع جواهرات معرفی می شود. چارلز لوئیس تیفانی در سال 1837 این برند را راه اندازی کرده و از آن زمان تاکنون ساخت انواع لوازم التحریر، چینی آلات، نقره، طلا، لوازم چرمی و… را در بخش های مختلف آن انجام داد.

فعالیت تیفانی در عرصه های عطرسازی

برند تیفانی در سال 1980 برای ساخت و تولید انواع عطر و ادکلن برنامه ریزی کرده و بهترین عطرها را در میان مجموعه محصولات خود جای داد. شهرت خارق العاده این برند در میان خانواده های سلطنتی، سبب موفقیت آن در عرصه عطرسازی شده و محبوبیت آن را در میان افراد سرشناس جهانی افزایش داده است.
اولین محصول برند تیفانی اند کو در زمینه عطر سازی، یک ادکلن زنانه با رایحه گل دار بود که سبب گسترش فعالیت های این برند در زمینه تولید عطر و ادکلن شد. پس از این محصول، یک عطر مردانه از این برند آمریکایی ارائه شد که توجه آقایان را جلب کرد. آخرین عطر آن در سال 2019 ارائه شد و مجموعا 14 عطر فوق العاده در این کمپانی تولید شده است. در میان محصولات این برند، عطرهای Tiffany & Co و تیفانی اند کو اینتس در میان پر فروش ترین های تیفانی جای دارند.

خرید عطر تیفانی

محبوبیت برند تیفانی اند کو

بسیاری از محصولات تیفانی اند کو در سر تا سر دنیا به فروش می رسند. در میان آن ها عطرها، بطری های آب، ساعت و لوازم چرمی فاخر از مهمترین ها هستند. بسیاری از افراد مشهور و سر شناس جهانی، از محصولات مختلف تیفانی برای مصارف شخصی خود استفاده کرده و طرفدار آن هستند. در میان آن ها می توان به ژاکلین کندی و الیزابت تیلور اشاره کرد که از زیورآلات این برند استفاده می کنند.
یکی از مشهورترین طراحی های این برند، سنجاق سینه طرح پرنده است که در ساختار آن از الماس های زرد بزرگ و فلز طلا استفاده شده است. امروزه محصولات این برند با رنج قیمتی متفاوت ارائه می شود تا همه مردم قادر به استفاده از محصولات تیفانی باشند.

فعالیت های هالیوودی برند Tiffany & Co

عطر و ادکلن تیفانی اند کو و ساخت انواع محصولات زینتی آن تنها دلیل محبوبیت محصولات این برند نیست. این کمپانی در زمینه هالیوود نیز فعالیت هایی داشته که آن را به اوج شهرت رسانیده است. نام این برند با فیلم صبحانه در تیفانی در میان کشورهای اروپایی مطرح شد. در این فیلم سوپر استار مشهور ادری هیپبورن هنرنمایی کرده و در راهروهای این فروشگاه در میان محصولات تیفانی ایفای نقش می کند.
فیلم خانه شیرینم آلاباما نیز بیشتر به معرفی این برند پرداخته و در کمپانی اصلی تیفانی فیلم برداری شده است. محصولات تیفانی اند کو با فعالیت این کمپانی در عرصه سینما، بیشتر معرفی شدند. ساختمان قدیمی فعالیت های تیفانی در میان اماکن تاریخی آمریکا ثبت شده است. بازارهای بورس آمریکا بخش مهمی از سهام این برند را در خود جای داده اند.