در حال نمایش 4 نتیجه

برند عطر و ادکلن مس بیسوس میل به حائل شدن در حالت جاودانگی ابدی را برای شنوندگان به تصویر می کشد. محصولات این کمپانی بسیاری از ایده آل های دنیای عطرسازی را در خود جای داده اند. شما می توانید هدیه درونی خود را با لمس روایح محصولات برند عطر و ادکلن mes-bisousکشف کنید. این خانه عطرسازی ترکیه ای در سال های اخیر فعالیت های گسترده ای در زمینه ساخت و آماده سازی روایح جدید داشته است.  برند عطر و ادکلن مس بیسوس یک برند اختصاصی برای کشف انرژی در زندگی شما است. با استشمام محصولات این برند عطر زیبایی زندگی را بهتر و بیشتر درک می کنید.

 • نام انگلیسی برند: Mes Bisous
 • نام  فارسی: مس بیسوس
 • کشور مبدا : ترکیه
 • نوع فعالیت : عطر و ادکلن(نیش دیزاینر)
 • آغاز فعالیت: 2022
 • تعداد عطرها : 5
 • بیشترین نت های استفاده شده : وانیل، مشک، فلفل صورتی

آغاز فعالیت عطر سازی برند مس بیسوس

برند عطر و ادکلن مس بیسوس در سال 2022 راه اندازی شده و اولین عطر خود را وارد بازارهای فروش کرد. به عقیده این خانه عطرسازی، روایح به صورت مستقیم بر مغز ما تاثیر می گذارند. روایح برای زنده نگه داشتن خاطرات به کار می روند. به همین خاطر در این خانه عطرسازی روش هایی برای تقویت روایح ابداع شده اند. برند عطر و ادکلن مس بیسوس فعالیت حرفه ای خود را با ارائه 5 عطر تخصصی آغاز کرده است. هر یک از این عطرها با ویژگی های خارق العاده ای پا به بازارهای فروش گذاشتند و ظرف مدت زمان کوتاهی توجه بسیاری را به خود جلب کردند. هر یک از محصولات این برند عطر با الهام از رمان های تاریخی که در آن ها غرق می شویم، طراحی شده اند. این عطرها در خود داستان ها و افسانه های سحرآمیزی را گنجانده اند. هر یک از مجموعه محصولات برند عطر و ادکلن Mes Bisous با خلق یک داستان خاص ارائه شده اند.

 معرفی 5 عطر برتر برند mes-bisous

 1. BALLE ROUGE

  یک عطر هیجان انگیز برای کسانی که به روایح طبیعی علاقه دارند،؛ BALLE ROUGE لیمو و برگاموت و فلفل های صورتی را در بخش ابتدایی در خود جای می دهد. این نت ها آغازی هیجان انگیز برای BALLE ROUGE به وجود آورده اند. در قلب این رایحه عطر و بوی زنبق و رز و کهربا را استشمام می کنید و سپس لایه های پایانی آن خودنمایی می کنند. عطر و بوی وانیل و دانه های تونکا و مشک در هر یک از بخش های این عطر به مشام می رسد.

 2. AMBERIQUE

  این عطر برای عاشق ها طراحی شده است. مس بیسوس امبریک با روایح میوه ای و گل دار دیزاین شده است و جذابیت را به مصرف کننده هدیه می دهد. گریپ فروت و دارچین در کنار فلفل های صورتی در بخش های ابتدایی این عطر به مشام می رسد. سپس نت های گل رز و کاکائو خود را نشان می دهند و قلب این عطر را در بر می گیرند. سپس کهربا و نعناع هندی در پایان این عطر خودنمایی کرده و رایحه آن را دلپذیرتر می کنند.

 3. One Night Only

  این عطر ترکیه ای برای استفاده آقایان و خانم ها طراحی شده است. در بخش ابتدایی مس بیسوس وان نایت اونلی می توانید عطر و بوی هل و برگ های بنفشه را استشمام کنید. زنبق و سدر نیز در میانه این عطر پدیدار شده و رایحه ای منحصر به فرد در این عطر به وجود می آورند. سپس چوب صندل و چرم نیز به این ترکیب اضافه شده و زیبایی این محصول را افزایش می دهند. در محصولات برند عطر و ادکلن mes-bisous این روایح طبیعی جایگاه منحصر به فردی دارند.

 4. OUD HYPNOTIQUE

  یکی دیگر از خاص ترین های برند مس بیسوس مس بیسوس عود هیپنوتیک است که با رایحه ای قدرتمند ارائه شده است. این عطر سرشار از نت های ادویه ای است که حس و حالی پودری در این محصول به وجود آورده اند. از میان این نت ها می توان به نعناع هندی و وانیل و دارچین اشاره کرد که در کنار فلفل سیاه و زعفران خودنمایی می کنند.

 5. TOBACCO FLIRTING WITH VANILLA

  یک محصول خاص از میس بسوس که با عطر و بویی هیجان انگیز دیزاین شده است. مس بیسوس توباکو فلرتینگ ویت وانیلا نت های برگاموت را به همراه وانیل و تنباکو به شنونده عرضه می کند و حس و حالی دودی در فضا می پراکند.