در حال نمایش 21 نتیجه

برند عطر و ادکلن زولوجیست

Zoologist مجذوب حیوانات است و مطمئن است که این عشق را در عطرهای خود ادغام می کند. این باعث ایجاد عطرهای واقعاً غیر معمول و زیبا شده است.بنیانگذار این برند دانشمند سابق کامپیوتر ویکتور وانگ است که حتی دنیای پایان ناپذیر بازی های رایانه ای هم نتوانست او را راضی کند. بنابراین او خلاقیت خود را وقف دنیای حیوانات با گونه ها، غرایز، رفتارها، بوها و زیستگاه های بی شمارش کرد. وونگ می‌خواست این ویژگی‌ها را در بطری‌ها پر کند تا مشتریانش بتوانند در هر زمان که می خواهند وحشی، غیرقابل پیش‌بینی، خنده‌دار یا غریزی بودن را تجربه کنند. بنابراین زولوجیست تنها عطرها و طعم هایی را ایجاد می کند که در این دسته قرار می گیرند.

عطر و ادکلن برند زولوجیست

عطر و ادکلن برند زولوجیست

 • نام انگلیسی برند: Zoologist
 • نام  فارسی: زولوجیست
 • کشور مبدا : کانادا
 • نوع فعالیت : عطر و  ادکلن (نیش دیزاینر)
 • سال آغاز فعالیت: 2014
 • تعداد عطرها : 38
 • بیشترین نت های استفاده شده : مشک، کهربا، نعناع هندی
 • تعدادی از عطار های همکار با این برند: پرین لومروس، سلین بارل، کریستین کاربونل با نام مستعار کریس موریس، کریستیانو کانالی، کریس بارتلت

ویژگی های عطرهای برند زولوجیست

عطر و ادکلن زولوجیست در سال 2013 در یک کمپانی کانادایی برای نخستین بار ارائه شد. از زمان آغاز کار تاکنون 37 محصول موفق را روانه بازارهای فروش کرده است. در هر یک از این مجموعه روایح، رد پایی از حیوانات مشاهده می شود. زیستگاه ها و رفتارهای حیوانات در هر یک از مجموعه عطرهای این برند تجلی می شوند. حرکات ظاهری جانوران، بوی آن ها و تفاوت هایی که با انسان ها دارند، از مهمترین ویژگی های عطر و ادکلن های این برند به شمار می رود. حیله گری ها، غرایز مختلف حیوانی، چابکی و با نمکی حیوانات و… در هر یک از این عطر و ادکلن ها مشاهده می شود. روایح این برند غیر معمول بوده و بازتابی از قلمروی حیوانی هستند. هر یک از این عطر و ادکلن ها با جذابیت های طبیعی پیوند می خورند.

ترکیبات محصولات زولوجیست

در ساختار روایح Zoologist از مشک های طبیعی استفاده نشده و این مسئله مهمترین وجه تمایز این روایح با سایر عطر و ادکلن های این عرصه است. این ترکیبات به دلایل اخلاقی از ساختار روایح زولوجیست حذف شده اند. این برند معتقد است که برای خوشبو شدن نباید به حیوانات آسیب بزنیم. به همین خاطر این مجموعه عطر مورد پسند حامیان محیط زیست قرار گرفته است. همکاری این برند با عطرسازان برتر جهانی سبب تولید برترین روایح در دنیای عطرسازی شده است.

اولین محصولات زولوجیست

اولین محصولات زولوجیست در سال 2014 وارد بازارهای فروش شدند. این مجموعه آخرین محصول خود را در سال 2023 وارد بازارهای فروش کرده؛ هر یک از این عطرها با همکاری عطرسازان بزرگ و مطرح جهانی تولید و ارائه می شوند. از میان آن ها می توان به Ellen Covey، Prin Lomros، Chris Bartlett، Cristiano Canali، Christian اشاره کرد.
شایان ذکر است اغلب محصولات برند زولوجیست یونیسکس یا مناسب برای آقایان و بانوان است.

برند عطر و ادکلن زولوجیست

برند عطر و ادکلن زولوجیست

محبوب ترین عطرهای زولوجیست

برند زولوجیست ارائه دهنده محبوب ترین عطرهای دنیای عطرسازی است. برخی از مطرح ترین اقلام این مجموعه به شرح زیر هستند:

 1. زولوجیست کمل : این محصول با رایحه ای کهربایی و تند توسط کریستین کاربنل ساخته و طراحی شده است.
 2. زولوجیست الفنت : این محصول روایح چوبی را  در خود جای می دهد و با طبعی تند، دل از دوستداران برند زولوجیست برده است.
 3. زولوجیست کمیلئون (کملون) : این محصول با روایح شرقی گلی ارائه می شود. طراحی این محصول توسط دنیل پشیو انجام شده است.
 4. زولوجیست کوو : این عطر با طبعی تند و رایحه ای گلی و گیاهی  انواع عناصر گیاهی را در خود جای می دهد. ناتالی طراح این عطر ماندگار از انواع روایح میوه ای نیز در نت های Zoologist Cow استفاده کرده است.
 5. زولوجیست هامینگ برد : یک محصول استثنایی از برند زولوجیست است. اگر می خواهید ببینید وجه تمایز عطر و ادکلن زولوجیست، رایحه آن را امتحان کنید.