نمایش دادن همه 14 نتیجه

عطر و ادکلن بوهوبوکو از یک کمپانی مشهور لهستانی وارد بازارهای فروش شده و در طول سال های گذشته شهرت جهانی یافته است. در این مجموعه 14 عطر اصلی ارائه شده که هر یک از آن ها در میان مشتریان محبوبیت دارند. این برند عطر از جدیدترین تولید کنندگان روایح خاص در دنیا است. اولین عطر این مجموعه در سال 2016 ارائه شده و آخرین آن ها مربوط به سال 2022 است.

نام انگلیسی برند: bohoboco
نام  فارسی: بوهوبوکو
کشور مبدا : لهستان
نوع فعالیت : مُد
تعداد عطرها : 14
بیشترین نت های استفاده شده : چوب سدر، چوب صندل، وانیل
تعدادی از عطار های همکار با این برند: ست کورنگای

طراحی بسته بندی محصولات برند بوهوبوکو
برند بوهوبوکو با بسته بندی های خاص و شگفت انگیزی محصولات خود را ارائه می دهد. روایح این برند در بسته بندی هایی شفاف و شیشه ای ارائه شده و ساختار کلی آن ها مکعبی است. در پوش مشکی رنگ مربعی روی این بطری های عطر نیز بر جذابیت محصولات بوهوبوکو می افزاید. این روایح برای هدیه دادن نیز بسیار مناسب هستند. هر یک از روایح این برند با مایعی رنگی ارائه می شود که رنگ آن ها نشان دهنده طبع رایحه این محصولات است.
ویژگی های محصولات برند bohoboco
از ویژگی های مهم محصولات برند bohoboco می توان به یونیسکس بودن آن ها اشاره کرد. هر یک از این مجموعه محصولات برای استفاده خانم ها و آقایان مناسب هستند. البته برخی از این عطرها نیز به صورت اختصاصی برای خانم ها یا آقایان ارائه می شوند. استفاده از برترین ترکیبات طبیعی و مصنوعی در ساخت و آماده سازی این محصولات نیز از ویژگی های مهم این عطر و ادکلن ها است. بسیاری از روایح این برند عطر و ادکلن با رایحه ای تند و تیز ارائه می شوند. هر یک از این روایح زیر نظر برترین عطرسازان جهانی تولید شده اند.
برترین عطر و ادکلن های بوهوبوکو
اگرچه اکثر محصولات این برند مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند، اما برخی از آن ها میزان فروش بیشتری در این عرصه داشته اند. از میان این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یلو رز اینسنس: در روایح این عطر از نت های میخک و دارچین و رز استفاده شده که با ترکیبات بخور و عنبر این رایحه تلفیق می شوند.
وانیلا بلک پیپر: این رایحه تند و تیز در میان عطرهای فلفلی این مجموعه دسته بندی می شود و شهرت قابل توجهی دارد. این عطر برای آقایان و خانم ها ارائه می شود و در میان روایح اسپرت جای می گیرد. این پرفیوم با رنگ مایع سفید مایل به طلایی ارائه می شود که خبر از ترکیبات به کار رفته در آن می دهند.
ویلد کاروت عود: روایح ترنج و هویج ترکیبی ترش و ملس در این عطر به وجود می آورند. اسانس های چوبی مانند سدر و عود در این رایحه خودنمایی می کنند.
وت چری لیکوئری: روایح گل دار میوه ای این رایحه را به جذابیت رسانده اند. استفاده از رایحه گیلاس در این عطر، نت های میوه ای را نیز به این محصول می افزاید.
اترنال لیلی آمبر: یکی از برترین مدل های عطر و ادکلن بوهوبوکو، لیلی آمبر نام دارد که سرشار از روایح میوه ای خاص است.

برند بوهوبوکو انواع روایح میوه ای و گل دار را در ساختار محصولات خود به کار برده است.