در حال نمایش 12 نتیجه

عطر و ادکلن برند اورلوو پاریس

اورلوو پاریس یک برند خاص فرانسوی است که توسط روث و توماس میول در سال 2015 تأسیس شد. این برند، نام خود را از الماس افسانه‌ای بر عصای سلطنتی روسیه به عنوان چشمکی به داستان عشق آنها گرفت. هر عطر اورلو پاریس برگرفته از یک سنگ افسانه ای است. چه به عنوان نشانه ای از عشق داده شده باشد، چه به عنوان نشانه قدرت پوشیده شده باشد، این جواهرات همیشه در طول تاریخ اسرارآمیز خود، آرزو بسیاری از انسان ها بوده اند. امروز، اورلوف پاریس با مجموعه‌ای از جواهرات بویایی که توسط دستگاه‌های رایحه‌تراش الماس ساخته شده‌اند، وجهه ی جدید به افسانه‌های خود می‌افزاید. هر کدام مانند الماس افسانه‌ای که از آن نام‌گذاری شده منحصربه‌فرد است. به اندازه یک هدیه عاشق جذاب است.

برند عطر و ادکلن اورلوو پاریس

عطر و ادکلن برند اورلوو پاریس

 • نام انگلیسی برند: Orlov Paris
 • نام  فارسی: اورلوو پاریس
 • کشور مبدا : فرانسه
 • نوع فعالیت : عطر و ادکلن (نیش دیزاینر)
 • تعداد عطرها : 27
 • آغاز فعالیت عطر سازی: 2015
 • بیشترین نت های استفاده شده : چوب سدر، وتیور، نعناع هندی
 • کالکشن ها : By Orlov Collection | Diamond Collection | Elixir Editions | Place Vendome Collection
 • عطار های همکار با این برند: اولیویه پسشو، کوئنتین بیش، شیامالا مزوندیو، سیدونی لنسسور، آملی ژاکین، آنتوان مزوندیو، دوروته پیوت و …

مشخصات عطرهای برند اورلو پاریس

برند Orlov Paris محصولات خود را با غلظت قابل قبولی ارائه می دهد. غلظت آن ها به اندازه پرفیوم ها تعیین شده و از ماندگاری قابل قبولی نیز برخوردار هستند. ترکیبات ناب و درجه یک به کار رفته در این محصولات، برای استفاده در روز و شب به کار برده می شود. هنر عطرسازی این کمپانی با الماس های گران بهای روسیه تلفیق شده و معرفی برای روایح الماس های زیبای روسی است. این عطر نیش مانند الماسی گران بها در عرصه تولید عطر و ادکلن معرفی می شود. در هر یک از بخش های روایح این برند، نت های به خصوصی به کار رفته اند.
فتوحات و فتنه هایی که در راه رسیدن به این الماس ها انجام شده اند، در ساختار هر یک از آن ها مشاهده می شود و روایح این محصولات را اسرارامیز جلوه می دهند. محصولات این خانه عطرسازی پس از آغاز به کار خانه عطرسازی Orlov Paris مانند الماس هایی ایده اولیه ساخت آن ها، در دنیای عطر و ادکلن می درخشند.
محصولات این برند، هر یک از مشتریان خاصی برخودار می باشند. فلیم آو گلد، استار آو د سیزن، اورلوو الکسیر و… از مهمترین محصولات این برند هستند که در سر تا سر جهان از طرفداران بسیاری برخودار هستند. شیشه های براق و خوش نقش و نگار محصولات این کمپانی هر یک به زیبایی طراحی شده و از زیبایی به خصوصی برخوردار هستند. این ویژگی ها سبب برتری محصولات برند اورلو در سر تا سر دنیا شده اند و عطر و ادکلن های این کمپانی را به اوج شهرت رسانیده اند.

داستان برند اورلو

محصولات برند اورلو با الهام از سرنوشت های مختلف داستانی ساخته شده و هر یک از آن ها با استفاده از تلاقی داستان های مختلف طراحی شده اند. این عطرها جزو ارزشمندترین محصولات آرایشی و بهداشتی هستند. عطرهای این برند جهانی، نشانه هایی از طمع خانواد های سلطنتی و کلکسیونرهای الماس های ارزشمند هستند. الماس اورلو مهمترین منبع الهام این محصولات به شمار می رود که با رگه هایی از سبز مایل به آبی ساخته شده است.

برترین های عطر وادکلن برند Orlov Paris:

 1. اورلو – اورلوو پاریس سوپریم استار
 2.  اورلو – اورلوو پاریس گود وایبز
 3. اورلو – اورلوو پاریس هوپ
 4. اورلو – اورلوو پاریس فنسی رد
 5. اورلو – اورلوو پاریس رد شلد