مشاهده همه 22 نتیجه

برند عطر و ادکلن مین نیویورک محبوب ترین عطرهای مردانه و زنانه را روانه بازارهای تجاری فروش این محصولات کرده است. این کمپانی عطرسازی هم در زمینه ساخت و تولید عطرهای لوکس و گرانبها فعالیت دارد و هم در حوزه تولید شمع های خوشبو و اسپری بدن محصولاتی ارائه کرده است. برای انتخاب یک محصول ایده آل سری به  برند عطر و ادکلن MiN New York بزنید. در ساخت و آماده سازی محصولات این برند از مواد طبیعی از سر تا سر دنیا استفاده شده است. به همین خاطر خاص ترین روایح را در میان لایه های بویایی محصولات مین نیویورک احساس می کنید.
این برند معتبر ایده آل های بسیاری برای خلق آثار خاص و یونیک دارد. خلاقیت بالای این کمپانی در ساخت و آماده سازی محصولات از ساختار نت ها گرفته تا بسته بندی عطرها سبب جذابیت آن ها در میان مشتریان شده است.

برند عطر و ادکلن مین نیویورک

برند عطر و ادکلن مین نیویورک

 • نام انگلیسی برند: MiN New York
 • نام  فارسی: مین نیویورک
 • کشور مبدا : ایالت متحده
 • نوع فعالیت : عطر و ادکلن (نیش دیزاینر)
 • سال آغاز فعالیت: 2014
 • تعداد عطرها : 23
 • بیشترین نت های استفاده شده : نعناع هندی، مشک، چوب سدر
 • کالکشن ها: Experimental Collection | Scent Stories Vol. 1 | Scent Stories Vol. 2 | Scent Stories Vol. 3

آغاز فعالیت عطر سازی برند مین نیویورک

برند عطر و ادکلن مین نیویورک توسط Chad Murawczyk در سال 1999 پایه گذاری شد. در ابتدای فعالیت های این برند عطر برخی از محصولات به صورت محدود تولید شده و در ساخت آن ها از موادی با درصد خلوص بالا استفاده می شد. به همین خاطر وسعت فعالیت های این کمپانی در ابتدای کار چندان زیاد نبود. در سال اول در ساخت و آماده سازی محصولات برند عطر و ادکلن MiN New York تنها از 11 رایحه پایه ای استفاده می شد. امروزه 23 عطر از این خانه عطرسازی در دسترس داریم که در ساخت هر یک از آن ها از روایح طبیعی و نت هایی با خلوص بالا استفاده شده است. جدیدترین محصول این برند مربوط به سال 2022 است.

برند عطر و ادکلن MiN New York

برند عطر و ادکلن MiN New York

معرفی 5 عطر برتر برند MiN New York

برند عطر و ادکلن مین نیویورک محصولات بی نظیری دارد که هر یک مورد استقبال برخی از خانم ها و آقایان قرار دارند. آثار مین نیویورک تجلی خلاقیت قابل توجه عطاران هنرمند این مجموعه هستند. برخی از برترین عطر و ادکلن های این برند را در زیر مشاهده می کنید:

 1. مین نیویورک دون رود یکی از بهترین های این خانه عطرسازی است که با رایحه چوبی معطر ارائه می شود. این محصول مانند همه عطرهای خانه عطرسازی مین نیویورک با بسته بندی مشکی رنگ و مکعبی شکل ارائه می شود. نت های سازنده آن در برگیرنده بوی خس خس و مشک در کنار علف و جلبک های دریایی است که ساختاری خاص در درون Dune Road به وجود می آورند.
 2. مین نیویورک شفز تیبل با رایحه مرکباتی خود جادو می آفریند. اگر به رایحه بانشاط مرکبات و میوه ها علاقه دارید، بی شک عطر و بوی این محصول نیز شما را به وجد می آورد. در ساختار آن از انگورهای فرنگی در کنار گوجه فرنگی و ترنج استفاده شده است. این روایح میوه ای با نت های گل رز آمیخته شده و زیبایی Chef’s Table را چندین برابر کرده اند. در بخش پایه این عطر از دانه های تونکا استفاده شده است.
 3. عطر Old School Bench نیز با رایحه ای شرقی و وانیلی از برند عطر و ادکلن min new York ارائه شده است. این محصول حال و هوایی گرم دارد و برای خانم ها و آقایان مناسب است. در ساختار آن می توانید نت های زیبای لیموترش در ترکیب با سنبل ختایی و گل شمعدانی را احساس کنید. به علاوه عطر و بوی خس خس و سدر که در بخش هایی از این رایحه خودنمایی می کنند.
 4. مین نیویورک اد لومن نیز یک محصول زنانه مردانه از برند عطر و ادکلن min new York است که شنونده را به وجد می آورد. در ساختار نت های ترنج و یاس و رز بیشتر از همه احساس می شوند.
 5. مین نیویورک د بوتانیست از این مجموعه با عطر و بویی گلی و گیاهی ارائه می شود. گل های برف و گل های صدتومانی از اجزای مهم و اساسی به کار رفته در این عطر یونیسکس به شمار می روند.