نمایش 1–24 از 46 نتیجه

برند اتیت لیبره دی اورنج یک کمپانی اصیل فرانسوی است که در سال 2006 وارد بازارهای تجاری خرید و فروش ادکلن شده است. این کمپانی با شعار عطر زنده است! فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است. بسته بندی های عجیب و غریب و بحث برانگیز این برند عطر از مهمترین ویژگی های آن ها به شمار می رود. Etienne de Swardt موسس این کمپانی در آفریقا متولد شده و برای زندگی به فرانسه نقل مکان کرد. خانه عطرسازی او به دلیل خلاقیت منحصر به فرد Etienne de Swardt رونق پیدا کرد.

 • نام انگلیسی برند: Etat Libre d’Orange
 • نام  فارسی: اتیت لیبره دی اورنج
 • کشور مبدا : فرانسه
 • نوع فعالیت : عطر و ادکلن
 • تعداد عطرها : 56
 • آغاز فعالت عطرسازی: 2006
 • بیشترین نت های استفاده شده : نعناع هندی، مشک، چرم
 • کالکشن ها : Orange Extraordinaire
 • عطار های همکار با این برند: آنتوان مزوندیو، آنتوان دروغ، ماتیلد بیجاوی، کوئنتین بیش، سیسیل ماتون، دانیلا آندریر، ناتالی فیشتاور و …

محصولات اتیت لیبره دی اورنج

عطر و ادکلن اتیت لیبره دی اورنج تنها یکی از محصولات خاص این مجموعه هستند. خانه عطرسازی اتیت لیبره دی اورنج انواع عطرهای مخصوص حیوانات خانگی را نیز در آغاز فعالیت های خود ارائه کرده است. پروژه Givenchy برای تولید روایح حیوانات خانگی راه اندازی شد. پس از این پروژه، مجموعه عطرهای با اهداف عشق گرایی برای خانم ها و آقایان طراحی شده اند. تیم گرافیک فعال و منحصر به فرد این کمپانی نیز به روایح این کمپانی رنگ و بویی دیگر بخشیده اند. دیزاین بسته بندی های محصولات این کمپانی نیز سبب شهرت بیشتر محصولات برند اتیت لیبره دی اورنج شده اند. تیم Ich & Kar جلوه های بصری و گرافیکی زیبایی را بر روی این محصولات ایجاد کرده اند.

همکاری های اتیت لیبره دی اورنج

محصولات اتیت لیبره دی اورنج با همکاری با بزرگان عرصه مد و فشن بیشتر در دنیای تجارت عطر و ادکلن معرفی شده اند. Rossy de Palma، Tilda Swinton و Sex Pistols از همکاری های مهم و مشهور این کمپانی به شمار می رود. اولین عطرهای این مجموعه در سال 2006 وارد بازارهای فروش شدند. آخرین محصول آن نیز مربوط به سال 2023 است.

عطر و ادکلن اتیت لیبره دی اورنج

عطر و ادکلن اتیت لیبره دی اورنج

محبوب ترین عطرهای اتیت لیبره دی اورنج

انواع عطر و ادکلن اتیت لیبره دی اورنج با شهرت بسیار بالایی تولید شده و در دسترس قرار می گیرند. برخی از محبوب ترین آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

 1. اتات لیبره د اورنج آی ام ترش لس فلرز دو دچت با رایحه ای شرقی و گل دار عرضه می شود. این محصول برای استفاده خانم ها و آقایان عرضه می شود.
 2. اتات لیبره د اورنج جاسمین ات سیگارت با عطر و بوی چوبی گل دار و نت های مشکی در دسترس قرار می گیرد. این محصول زنانه در میان اولین عطر و ادکلن های اتیت لیبره دی اورنج قرار می گیرد.
 3.  برند Etat Libre d’Orange عطر تیلدا سویینتون لایک دیس را نیز وارد بازارهای فروش کرده است که با بسته بندی نارنجی رنگی ارائه می شود. روایح گل دار این محصول برای استفاده خانم ها طراحی شده اند.
 4. اتات لیبره د اورنج اکسپریمنت کروکس
 5. اتات لیبره د اورنج اسپایس ماست فلو