در حال نمایش 17 نتیجه

عطر و ادکلن برند اولفکتیو استودیو

برند مجلل و فریبنده ی اولفکتیو استودیو به عطار هنرمند فرانسوی، Céline Verleure برمی گردد. این یک موهبت برای دنیای عطرها و رایحه های خاص است که ورلور به دنبال اشتیاق درونی خود یعنی معماری نرفت. سلین ورلور در حین تحصیل در زمینه بازاریابی، با هنرمندان و شخصیت های مختلف صنعت و تجارت ارتباط برقرار کرد و سرانجام، با برند مد ژاپنی “کنزو” ارتباط برقرار کرد و در آنجا نکات ظریف خلق عطر را آموخت. این خانه عطرسازی را در چند مرحله احداث کرد. او ابتدا برای تحقق اهداف خود یک بلاگ راه اندازی کرد و ایده ها و الهامات خود را در آن معرفی نمود.
سپس خط تولید محصولات این برند راه اندازی شده و محصولات رویایی این برند در عرصه های عطرسازی ارائه شدند. در نام این برند به هنر عطرسازی و عکاسی در کنار هم اشاره شده است که هر دوی آن ها برای ثبت لحظه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

برند عطر وادکلن اولفکتیو استودیو

برند عطر وادکلن اولفکتیو استودیو

 

 • نام انگلیسی برند: Olfactive Studio
 • برند عطر وادکلن اولفکتیو استودیو
 • نام  فارسی: اولفکتیو استودیو
 • کشور مبدا : فرانسه
 • نوع فعالیت : عطر و ادکلن
 • تعداد عطرها : 20
 • آغاز فعالیت عطر سازی: 2011
 • بیشترین نت های استفاده شده : مشک، نعناع هندی، دانه توکا
 • کالکشن ها : Sepia Collection
 • عطار های همکار با این برند: برتراند دوشوفور، دومینیک روپیون، دورا باغریچه، آرنو روبرت سیدونی لنسسور آنیک مناردو کلمان گااری

 

محصولات برند اولفکتیو استودیو

این برند هر یک از محصولات خود را از یکی از عکس های هنرمندانه سلین ورلو الهام گرفته است و مجموعه این عکس ها برای تولید کلکسیون روایح اولفاکتیو استودیو به کار رفته اند. در رویارویی با عطرهای این مجموعه در واقع با یک استودیوی عکاسی رو به رو می شوید. سه عطر اول این مجموعه از مباحث اساسی عکاسی الهام گرفته شده اند. در بخش اول از مبحث خودنگاره، در بخش دوم از مبحث اتاق تاریک و در بخش بعدی به طبیعت بی روح اشاره می شود که هر یک از آن ها در ساختار روایح این برند مورد استفاده بوده اند. مجموعه عطرهای Autoportrait ، Chambre Noire و Still Life بر پایه این دیدگاه های سلین طراحی شده اند.
در این میان عطر فلش بک یک محصول استثنایی در میان لوازم آرایشی و بهداشتی این برند است. استیل لایف، وودی مود، کلور آپ، امبر ایندیگو و… از بهترین محصولات برند اولفکتیو استودیو محسوب شده و شهرت جهانی دارند.

تولید محصولات اولفکتیو استودیو

سلین برای ساخت و طراحی عطرهای خود از هنر نمایشی همکاران عکاسش استفاده می کند. او به همکاران خود آزادی عمل می دهد، تا هر چه را که می خواهند در طبیعت یا محیط اطراف خود به نمایش بکشند. سبب این هنرهای نمایشی در قالب ایده های ساخت این روایح مورد استفاده قرار می گیرند. او پیش از انتخاب نت ها و طراحی هر عطر، نام گذاری آن ها را انجام می دهد و سپس عکس ها را در اختیار طراحان عطر قرار داده و از آن ها برای ترکیب مواد معطر استفاده می کند. این ترکیبات با قیمت های مناسبی در سر تا سر جهان ارائه می شوند.

آغاز به کار برند الفاکتیو استدیو

برند olfactive studio در سپتامبر سال 2010 در کشور پاریس آغاز به کار کرده و از آن زمان تاکنون مجموعه ای خالص از روایح طبیعی ناب را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. ذوق و هنرهای عکاسی سلین در راستای موفقیت محصولات این برند بسیار تاثیر گذار بوده و محصولات این کمپانی را به اوج شهرت رسانیده؛
در ساخت و آماده سازی این محصولات، برای اولین بار عکاسان با عطرسازان همکاری داشته و هر یک از روایح این برند را از تلاقی عکس های هنرمندانه و نت ها و ترکیبات معطر مختلف به دست می آورند. از دید عطراسازان این برند هر عکس عصاره و احساس به خصوص را در خود جای می دهد.

برترین های عطر وادکلن برند Olfactive Studio:

 1. الفکتیو استودیو کلوز آپ
 2. الفکتیو استودیو استیل لایف این ریو
 3. الفکتیو استودیو اومبر ایندیگو
 4. الفکتیو استودیو دنسینگ لایت
 5. الفکتیو استودیو فلش بلک این نیویورک