نمایش 1–24 از 34 نتیجه

برند عطر و ادکلن پارفومز د مارلی

Parfums de Marly یک برند اصیل فرانسوی است که دارای چندین اسانس با تجربه بویایی شخصی و رگه هایی از ظرافت فرانسوی است. جولین اسپریچر، که این برند را در سال 2009 راه‌اندازی کرد، می‌خواست با عطرهایش قرن هجدهم خوشبو را به یادها بیاورد. زمانی که بهترین عطرها برای پادشاه لوئیس پانزدهم به مناسبت بزرگداشت مسابقات اسب سواری معتبر ساخته شد، در آن دوران، عطرها و ادکلن ها بخش بزرگی از زندگی اجتماعی را تشکیل می دادند. مخصوصاً در محافل اشرافی و دربار پادشاه، عطرهای متمایز یا طبیعی تنها چیزی هایی بودند که مجاز به لمس پوست جامعه اصیل بودند. بر این اساس، نام “Parfums de Marly” نیز از Chateau de Marly فرانسوی گرفته شده است و اکنون قصیده ای از قرن 18 معطر است.

برند عطر و ادکلن پارفومز د مارلی

برند عطر و ادکلن پارفومز د مارلی

 • نام انگلیسی برند: PARFUMS de MARLY
 • نام های فارسی: پارفومز د مارلی
 • کشور مبدأ: فرانسه
 • تعداد عطر های شناخته شده: 36 عدد
 • کالکشن ها: Arabian Breed Collection | Delina
 • عطار های همکار با این برند :حمید مرآتی کاشانی، کوئنتین بیش ، الکساندرا کوسینسکی ، ناتالی لرسون ،سیدونی لنسسور، فابریس پلگرین، گیواودان

دانستنی های جالب درباره این برند:

خانه ی عطر سازی پارفومز د مارلی در سال 2009 توسط جولین اسپریچر که از جوانی اشتیاق زیادی به تاریخ و عطرسازی داشت، تأسیس شد. نام این برند از  Château de Marly (شاتو دو مارلی) محل اقامت پادشاه لوئیس پانزدهم الهام گرفته شده است . قرن هجدهم به عنوان عصر طلایی عطرسازی در نظر گرفته شد، پادشاه وقت فرانسه ، به دلیل رهبری “دربار معطر” شهرت داشت. پادشاه همچنین به خاطر عشقش به اسب های مسابقه معروف بود. لوگوی برند دارای تصویری از اسب های مارلی است که توسط گیوم کوستو و سال ساخت « شتو دو مارلی » در سال 1743 طراحی شده است .
بسته بندی های محصولات پارفومز د مارلی
علاوه بر خلق عطرهای غیرمعمول از گیاهان و میوه های سراسر جهان، عطرهای “Parfums de Marly” نیز نقطه فروش منحصر به فردی دارند. بطری های خاص (75 میلی لیتر یا 125 میلی لیتر) همیشه همان طرح اولیه را دارند: یک بطری با دو اسب (علاقه دیگر بنیانگذار جولین اسپریچر) و یک درپوش نقره ای یا طلایی. تنها تفاوت در رنگ ها و مواد داخلی آن ها است. با رنگ های روشن یا تیره (شفاف یا مات)، رایحه نهایی عطر باید تا حد امکان قبل از اولین استفاده نزدیک باشد.

محبوبت ترین عطر های این برند :

 1. ادکلن مارلی سدلی
 2. ادکلن  مارلی قرمز 
 3. ادکلن مارلی کارلایل
 4. ادکلن مارلی کاسلی (کاسیلی)
 5. ادکلن مارلی دلینا