نمایش 1–24 از 33 نتیجه

عطر و ادکلن رانس از برندی با تاریخچه قدرتمند ارائه می شود که فعالیت صنعتی خود را از سال 1600 میلادی آغاز کرده است. در این سال نخستین دستکش های معطر پا به عرصه های صنعتی گذاشته و کمپانی رنس آغاز به کار کرده است. شهر گراس در فرانسه، محل آغاز به کار رانس بوده و از آن زمان تاکنون این کمپانی صنعتی را در خود جای می دهد.

عطر و ادکلن برند رانس

عطر و ادکلن برند رانس

 • نام انگلیسی برند: Rance 1795
 • نام های فارسی: رانس – رنس
 • کشور مبدأ: فرانسه
 • سایت اصلی: link
 • فعالیت اصلی: عطر و ادکلن (نیش دیزاینر)
 • تعداد عطر های شناخته شده: 38 عدد
 • بیشترین نوت های استفاده شده : ترنج، کهربا، نعناع هندی
 • کالکشن ها: Collection Imperiale | Les Etoiles | Rue Rance
 • عطار های همکار با این برند: مائوریتزیو سریزا، فرانسوا رانس، ژان کریستف، هرو لوکا، مافی کریستین، کاربونل با نام مستعار کریس موریس، ژان رانس

 

شروع فعالیت برند عطر rance 1795

برند رانس از سال 1795، در عرصه عطرسازی فعالیت می کند و امروزه در میان شناخته شده ترین برندهای عطر و ادکلن دنیا قرار می گیرد. سازندگان این برند عطر و ادکلن با روحیه نوآورانه در راستای تولید بهترین مواد معطر فعالیت داشته و به همین خاطر در میان نسل های متوالی کشور فرانسه به شهرت رسیده است.

از مهمترین طرفداران این برند فرانسوی، ناپلئون بود. شهرت رنس تا سال های سال پس از این دوران طلایی ادامه یافت و امروزه همان روش های قدیمی و سنتی این خانه عطرسازی برای تولید این محصولات به کار برده می شوند.

این برند در سال 2005 اولین عطر مدرن فرانسوی را ارائه کرد و از همان ابتدای کار، کیفیت محصولات خود را به دنیای عطرسازی اثبات نمود. تا به امروز 38 عطر فوق العاده در کارنامه این برند مشهور فرانسوی ثبت شده اند که هر یک از آن ها گوشه ای از تاریخ پر محتوای این کشور را در بر می گیرند. آخرین عطر رنس 1795 مربوط به سال 2019 میلادی است.

منابع الهام برند رنس 1795

این برند برای ساخت محصولات خود از بسیاری از داستان های زیبای فرانسوی الهام گرفته است. به جز این افسانه ها، روایت های تاریخی که حکایت از زندگی بزرگان این کشور دارند، در ساخت و طراحی عطرهای این برند دخالت دارند. از میان آن ها می توان به سرنوشت الیزه، خواهر کوچکتر ناپلئون اشاره کرد که با داستانی خاص در این کشور معرفی می شود.

الیزه و کاپیتان باچوکی، در یک داستان عاشقانه شکست خورده و عشق آن ها با مخالفت های ناپلئون و اطرافیان او رو به رو شد. اما پس از جنجال های فراوان ناپلئون خواهر خود را بخشید و به او لقب دوشس بزرگ توسکانی را بخشید. بر اساس این داستان تاریخی زیبا، یکی از جاودانه ترین عطرهای برند رانس طراحی شده و به خواهر کوچک ناپلئون اهدا شده است.

برند عطر rance 1795

برند عطر rance 1795

طراحان محصولات رنس

برند RANCE 1795 برای ساخت و تولید عطرهای جاودانه خود از بهترین ها استفاده کرده است. بهترین مواد و طبیعی ترین فرمولاسیون در کنار هنر عطرسازی بهترین طراحان عطر و ادکلن سبب افزایش محبوبیت برند عطر رانس 1795 شده است. از مهمترین طراحان این برند می توان به جین رنس، طراح عطر الیزه، اشاره کرد. همچنین هنرمندان بزرگی مانند Jeanne Sandra Rance ،Maurizio Cerizza ،Christian Carbonnel ،Giovanni Rancé و Luca Maffei در ساخت و آماده سازی این محصولات دخالت داشته و با هنرمندی های فراوان این عطرها را ارائه کرده اند. هر یک از این عطرسازان رد پایی در ساخت و تولید عطرهای نیش و برتر جهانی داشته اند و سرنوشت رنسه را متحول کرده اند.

معرفی 5 عطر محبوب این برند:

 1. رنس ژوزفین
 2. رنس لتیتیا میلسیم
 3. رنس پائولین – پولین
 4. رنس هلن
 5. رنس الیزه – رانس الیس