معرفی بهترین عطر های زنانه و مردانه ماه تولد شهریور

انتخاب عطر نسبت به ماه تولد، با در نظر گرفتن خصوصیات و ویژگی های عمومیت افراد متولد هر ماه انجام می شود. متولدین شهریور ماه نیز رفتار و اخلاق به خصوصی دارند و ویژگی های شخصیتی آن ها در تعیین روایح مورد علاقه شان تاثیر گذار خواهد بود.

عطر و رایحه مورد استفاده هر فرد، اولین برداشت شخصیتی او است که با ورود به مکان های مختلف مورد توجه قرار می گیرد. به همین خاطر انتخاب یک عطر مناسب برای هر خانم و آقای شیک پوشی اهمیت دارد. فاکتورهای متعددی برای انتخاب عطر مورد توجه قرار می گیرند؛ برخی عطر مورد نظر را بر اساس اعتبار برند سازنده آن خریداری می کنند؛ برخی عطر را بر اساس ویژگی های شخصیتی انتخاب می کنند؛ برخی به عطر ماه تولد خود توجه دارند و... 

استفاده از عطر ماه تولد، یکی از جذاب ترین شیوه های انتخاب عطر است. در این گزارش به بررسی عطرهای مناسب متولدین شهریور ماه می پردازیم و ویژگی های روایح مخصوص این افراد را بازگو می کنیم. 

خصوصیات متولدین شهریور ماه

انتخاب عطر نسبت به ماه تولد، با در نظر گرفتن خصوصیات و ویژگی های عمومیت افراد متولد هر ماه انجام می شود. متولدین شهریور ماه نیز رفتار و اخلاق به خصوصی دارند و ویژگی های شخصیتی آن ها در تعیین روایح مورد علاقه شان تاثیر گذار خواهد بود. 

زنان متولد شهریور ماه بسیار احساساتی و بی ریا شناخته می شوند و خواستار وفاداری و عشق حقیقی هستند. در کنار این ویژگی های اخلاقی نیک، حسادت عضو جدانشدنی شخصیت این افراد است. اما پاکدامنی و خوش برخورد بودن آن ها، این خبث طینت را پوشش می دهد. 

مردان متولد شهریور ماه شوخ طبع و بی ریا هستند و عاشق پیشه گی آن ها مهمترین خصلت اخلاقیشان شناخته می شود. شخصیت سرد و مهربان آن ها، تعیین کننده رایحه ای است که تحت تاثیر آن قرار می گیرند. روایح خنک انتخابی مناسب برای متولدین زن و مرد این ماه هستند.

وبسیات سنبرد، عطرهای Narciso Narciso Rodriguez و Nuit de Megeve EIGHT & BOB را بهترین عطر ماه تولد شهریور یا سپتامبر میدانید. با ما در این گزارش از عطر19 همراه باشید تا برخی دیگر از این روایح را به شما معرفی کنیم:

عطر لالیک فلور د کریستال، انتخاب اول زنان شهریوری

این رایحه زنانه، از گل های معطر و خوشبو با ته مایه خنکی تشکیل شده است و برای استفاده در روزهای گرم تابستانی و بهاری بهترین انتخاب محسوب می شود. رایحه رمانتیک و ظریف این عطر، نیازهای روحی بانوان شهریور ماهی را پاسخ می دهد و با شخصیت احساسی آن ها عجین است. 

عطر ماه تولد شهریور زنانه

ظرافت و آراستگی بسته بندی و بطری این عطر نیز مورد توجه قرار دارد؛ در ساختار این عطر نت های یاس و ترنح و فلفل  در کنار گل های برفی و میخک و با پایه کشمران و چوب صندل و مشک به کار رفته اند و رایحه آن را برای این دسته از خانم ها جذاب تر می کنند. انتخاب عطر نسبت به ماه تولد شهریور، در میان محصولات لالیک بسیار ساده خواهد بود. 

ترزور این لاو از لانکوم

زنان شهریوری علاقه خاصی به روایح گل دار و معطر دارند؛ رایحه ترزور نیز از این ویژگی برخوردار است و با عطر و بوی گلی و میوه ای خود تاثیر خوشایندی بر روحیه این خانم ها بر جای می گذارد. اگر به دنبال بهترین عطر برای متولدین شهریور می گردید، آن را در کمپانی لانکوم جست و جو کنید! 

 این ادکلن در سال 2010 در بسته بندی های 30، 50 و 70 میل عرضه شده و بیشترین میزان فروش آن مربوط به فصول گرم است. طبع خنک این عطر، استفاده از آن را برای فصل های تابستان و بهار مناسب می کند. بسته بندی صورتی و ظریف آن، لطافت زنانه ترزور را به نمایش می گذارد.

نت های اولیه این عطر روایح ترنج و فلفل قرمز و هلوی شیرین و آب دار را شامل می شوند؛ با ورود به بخش میانی، آکوردهای گل دار آن آشکارا شده و رایحه یاس و رز بنفش از آن به مشام می رسد. سپس سدر و مشک در پایان آن آغاز شده و زیبایی های این عطر را تکمیل می کنند. 

ادیکت شاین، محصولی از دیور برای بانوان شهریور ماه

این عطر حال و هوای دسته گلی خوشبو و روح نواز را در خانم های شهریوری تداعی می کند. رایحه آن نت های گل دار و میوه ای را در بر می گیرد و جذابیت بی نظیری برای پوشنده آن به وجود می آورد. خانم ها با استفاده از این عطر توجه هر مردی را به خود جلب می کنند. 

رایحه شیرین آن، برای قرارهای عاشقانه نیز مناسب است و تاثیر مثبتی بر طرف مقابل می گذارد. در میان نت های آن لیمو و گل یاسمن، تلفیقی وصف ناپذیر دارند. تک نت سدر در قلب این رایحه نیز یکی از نقاط قوت ادیکت به شمار می رود. در پایه این عطر از راز بری و یاسمن استفاده شده که نوعی هنجار شکنی در عرصه عطرسازی است. عطر مناسب بانوان متولد شهریور، یقینا ویژگی های ادیکت شاین را در خود می گنجاند.  

عطر ماه تولد شهریور مردانه

ریویل اثری از کلوین کلین برای مردان شهریوری

انتخاب عطر نسبت به ماه تولد، با در نظر گرفتن طبع و حس و حال آکوردهای سازنده هر ادکن انجام می شود. در این میان شور و نشاط بی نظیر ریویل کلوین کلین، تاثیری اعجاب انگیز بر مردان متولد این ماه بر جای می گذارد. این عطر برای مردان مدرن و سازش پذیر طراحی شده و برای آقایان جذاب به کار می رود. استفاده از آن چالش های ذهن پوشنده را برطرف کرده و نیاز او به جذابیت بیشتر را مرتفع می سازد.

در ساخت زیر گروه های بویایی آن از نت های خاصی استفاده شده ؛ از میان آن ها می توان به نت های گلابی، براندی، بنه و خربزه اشاره کرد که قسمت اول این عطر را تشکیل می دهند. نمک و چرم جیر نیز از نت هایی هستند که در کمتر عطری به کار رفته اند. این نت های خاص، وجه تمایز ریویل کلوین کلین محسوب می شوند.

آلور هوم ادیشن بلانچ نماد جذابیت مردان شهریوری

برند فوق محبوب شنل، در ارائه یک عطر مناسب آقایان متولد شهریور ماه بسیار موفق عمل کرده! رایحه شیک این عطر رضایت بسیاری از آقایان را جلب کرده است. یکی از مهمترین ویژگی های آلور، تلخی و خنکی همزمان آن است که استفاده از آن را برای متولدین این ماه جذاب تر می کند. این عطر قدرت پراکندگی بالا و ماندگاری طولانی مدتی دارد؛ اگر فرد سرد مزاجی هستید، استفاده از آن برای فصول سرد نیز مناسب خواهد بود. 

نت های تشکیل دهنده آن به ترتیب از روایح فلفلی و تند به طرف روایح چرمی و ترش حرکت می کنند. در پایان نیز چوب صندل و مشک و خس خس هائیتی ماندگاری بالایی برای آلور پدید می آورند. 

ادوتولیت گوچی پور هوم

انتخاب عطر نسبت به ماه تولد، برای بسیاری افراد حائز اهمیت است؛ آن ها ماه تولد خود را شناسنامه خود می دانند و بر این اساس برای انتخاب و فروش عمده عطر اختصاصی خود نیز تصمیم می گیرند. برند گوچی برای پاسخ به نیازهای این افراد، رایحه پور هوم را برای مردان متولد شهریور ماه ارائه کرده؛ این عطر با رایحه ای تلخ و طبعی سرد شناخته می شود. 

این عطر هیجان و تمرکز را به صورت همزمان به شما هدیه می دهد. در نت های آن تنباکو و گیاه پاچولی وجه تمایزی برای این عطر مردانه پدید می آورند. انتخاب عطر نسبت به ماه تولد با در نظر گرفتن محصولات برندهای معتبری مانند گوچی کار ساده ای خواهد بود. 

جمع بندی

انتخاب عطر نسبت به ماه تولد و استفاده از این روایح در زندگی روزمره، تاثیر مثبتی بر روحیه و حال و هوای شما خواهد داشت. هر یک از این عطرها بخشی از نیازهای روحی شما را پاسخ می دهند و به این ترتیب آرامش درونی وصف ناپذیری به همراه می آورند.