جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) | GIVENCHY - Ange Ou Demon (Etrange) EDP

2,112,000 تومان

جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) | GIVENCHY - Ange Ou Demon (Etrange) EDP خرید عطر و ادکن اصل و اورجینال جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) | GIVENCHY - Ange Ou Demon (Etrange) EDP با قیمت فروش مناسب و ضمانت اصل بودن

عطری که به خاطر مهارت سازندگانش هر کسی را شیفته و عاشق خود میکند ، بسیار فریبنده ، اغوا کننده و گمراه کننده که در سال 2006 توسط  Jean-Pierre Bethouart, Olivier Cresp ساخته شد.

ذات دوگانه «آنجئو دمون» احساسات تازه‌ای را در شما برمی‌انگیزد و به‌واسطه سویه‌های اسرارآمیز و متنوعش شما را به‌سوی خودش جذب می‌کند. «آنجئو دمون» از آن عطرهایی است که سرشتی عمیقا اغواگر و دلفریب دارد. آمیزه شرقی، کاریزماتیک و قوی این عطر به‌طور همزمان هم هوس‌برانگیز و هم بلورین و کریستالی است.

طراوت شیرین نت‌های اولیه این عطر از نارنگی ماندارین، زیره سفید و زعفران سرچشمه می‌گیرد، درحالی که سرشت گل‌فام نت‌های میانی را روایح سوسن، ارکیده ماکسیلاریا و گل یلانگ می‌سازد. رد ماندگار «آنجئو دمون» هم براساس دو نت چوبی خلق شده است: اقاقیا و خزه درخت بلوط، اما نت‌های هوس‌انگیز و پودری دانه تونکا و وانیل هم در نت‌های پایه وجود دارند.

توضیح در مورد نام: با توجه به عدم پذیرش محصولاتی با نام دمون در کشورهای اسلامی، این محصول در این کشورها با نام اترنج عرضه می‌گردد.

با استفاده از این ادکلن روزهای لذت بخشی را برای شما آرزومندیم .

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر