نمایش دادن همه 14 نتیجه

عطر و ادکلن د یونیک لاکچری، یکی از مطرح ترین برندهای ترکی است که توسط Muhammet Serhat Okyay و Selim Özen تاسیس شده و محصولات فوق العاده ای را در دنیای عطر و ادکلن ارائه کرده است. این برند از هنر عطرسازان برجسته دنیا برای ساخت محصولات خود استفاده کرده است. برخی از مشهورترین عطرسازان این برند شامل Sylvain Cara، Jorge Lee، Bihter Türkan Ergul، Muhammet Serhat Okyayand Selim Özen می شوند. این عطر سازان، تلفیقاتی هنرمندانه از انواع نت ها و اسانس های معطر را ایجاد کرده و به این ترتیب عطرهای فوق العاده ای را پدید می آورند.

اولین فعالیت های این برند مربوط به سال 2018 است و جدیدترین محصول آن در سال 2021 ارائه شده؛ در ساخت این روایح از 14 رایحه پایه استفاده شده است. روایح به کار رفته در عطر و ادکلن برند د یونیک لاکچری، از بهترین و خاص ترین ترکیبات گیاهی و روایح طبیعی تشکیل شده اند. عصاره های گیاهان و گل های طبیعی در بسته بندی های خاص این برند قرار می گیرند.

ویژگی های محصولات برند Unique'e Luxury

عطر، ادکلن و محصولات د یونیک لاکچری ترکیبات به خصوصی دارند. در ساخت برخی از آن ها از روایح مشروبی استفاده می شود. ماندگاری طولانی این عطرها نیز از مهمترین ویژگی های آن ها به شمار می رود. از روایح مشهور برند د یونیک لاکچری، لاکچری کوتای با عطری مشابه ویسکی است که روایح شیرین و گرمی از آن به مشام می رسد.

همچنین برخی از محصولات این برند روایح کاراملی و خوراکی دارند؛ رایحه یونیک لاکچری کراش با عطر بویی ماندگاری در میان روایح خاص این برند قرار می گیرد. ماندگاری طولانی مدت و پخش بوی مطلوب این برند نیز توجه مخاطبین و علاقه مندان دنیای عطر و ادکلن را جلب کرده است. غلظت بالای عطرها و روایح این برند نیز از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود.