نمایش دادن همه 17 نتیجه

عطر و ادکلن اورلو در میان عطرهای نیش فرانسوی دسته بندی شده و بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی را در سطح جهان ارائه می دهد. روث و توماس در سال 2015 این برند بزرگ عطر و ادکلن را احداث کرده و نام آن را از نام عصای امپراتور روسیه الهام گرفته اند.

برای ساخت روایح این برند از هنر دست عطرسازان مطرح جهانی استفاده شده است. این افراد مانند دومنیک روپیون، دوروته پیوت و... سبب رونق هر چه بیشتر محصولات اورلو شده اند. داستان محصولات این برند از عشق و علاقه سازندگان آن به جواهرات و الماس حکایت می کند.

با استفاده از مجموعه محصولات برند اورلو احساسات شما به اوج خود می رسد. رایحه این عطرها با پوست بدن آمیخته شده و بیشترین سازگاری را با بدن ما دارند. نیروی جذبه این عطرها همه شنوندگان آن ها را به خود جذب می کند. جادوی رایحه این عطرها از الماس های گران بها الهام گرفته شده و در میان عطر و ادکلن های دست نیافتنی و سلطنتی دسته بندی می شوند.

مشخصات عطرهای برند اورلو

برند Orlov Paris محصولات خود را با غلظت قابل قبولی ارائه می دهد. غلظت آن ها به اندازه پرفیوم ها تعیین شده و از ماندگاری قابل قبولی نیز برخوردار هستند. ترکیبات ناب و درجه یک به کار رفته در این محصولات، برای استفاده در روز و شب به کار برده می شود.
هنر عطرسازی این کمپانی با الماس های گران بهای روسیه تلفیق شده و معرفی برای روایح الماس های زیبای روسی است. این عطر نیش مانند الماسی گران بها در عرصه تولید عطر و ادکلن معرفی می شود. در هر یک از بخش های روایح این برند، نت های به خصوصی به کار رفته اند.
فتوحات و فتنه هایی که در راه رسیدن به این الماس ها انجام شده اند، در ساختار هر یک از آن ها مشاهده می شود و روایح این محصولات را اسرارامیز جلوه می دهند. محصولات این خانه عطرسازی پس از آغاز به کار خانه عطرسازی اورلو مانند الماس هایی ایده اولیه ساخت آن ها، در دنیای عطر و ادکلن می درخشند.
محصولات این برند، هر یک از مشتریان خاصی برخودار می باشند. فلیم آو گلد، استار آو د سیزن، اورلوو الکسیر و... از مهمترین محصولات این برند هستند که در سر تا سر جهان از طرفداران بسیاری برخودار هستند. شیشه های براق و خوش نقش و نگار محصولات این کمپانی هر یک به زیبایی طراحی شده و از زیبایی به خصوصی برخوردار هستند. این ویژگی ها سبب برتری محصولات برند اورلو در سر تا سر دنیا شده اند و عطر و ادکلن های این کمپانی را به اوج شهرت رسانیده اند.

داستان برند اورلو

محصولات برند اورلو با الهام از سرنوشت های مختلف داستانی ساخته شده و هر یک از آن ها با استفاده از تلاقی داستان های مختلف طراحی شده اند. این عطرها جزو ارزشمندترین محصولات آرایشی و بهداشتی هستند. عطرهای این برند جهانی، نشانه هایی از طمع خانواد های سلطنتی و کلکسیونرهای الماس های ارزشمند هستند. الماس اورلو مهمترین منبع الهام این محصولات به شمار می رود که با رگه هایی از سبز مایل به آبی ساخته شده است.