نمایش 1–24 از 35 نتیجه

برند پارفومز د مارلی تا امروز بیشتر از 20 نوع مختلف رایحه جذاب را برای بازار عطر و ادکل به ارمغان آورده است. دفتر مرکزی این کمپانی واقع در شهر پاریس میباشد و عطر هایش صادر به کشورهای آمریکایی، آفریقای جنوبی، اروپایی، ژاپن، عربی و چینی میشود. عطرهای پرفیومز د مارلی با قیمت های بالایی به فروش میرسند ودر عین حال از کیفیت و ماندگاری حیرت انگیزی برخور دارند.

در بین محصول های مختلف این برند که بصورت انحصاری برای بانوان یا آقایان عرضه مینماید، بعضی از آنها یونی س-کس‌ یا همان فاقد جنسیت هستند که در حقیقت برای دوری از مباحث جنسیتی بوده و هم برای آقایان و هم برای بانوان قابل استفاده هستند. از ویژگی های دیگر عطر های برند مارلی، میتوان به سلطنتی بودن این روایح اشاره داشت؛ بصورتی که با هر دفعه استفاده از آنها، حال و هوای زمان سلطنت لویی پانزدهم در قرن 18 میلادی برایتان تداعی میشود.

تاریخچه برند مارلی

دلیل نامگذاری برند Parfums de marly نیز به همان زمان برمیگردد؛ زیرا در فرانسه پادشاه برای جشن های یادبود مسابقات اسب دوانی و سوارکاری به همه عطر سازانی که در شهر پاریس بودنند دستور داد تا بهترین روایح را برای با اصالت ترین اسبها تدارک نمایند. علت استفاده از دو اسب داخل لوگوی این برند هم بر همین اساس میباشد. افزون بر آن وجود متن Royal Essence نیز که به معنای "رایحه ی شاهانه" میباشد سلطنتی و خاص بودن محصولات برند مارلی را به مخاطبین نشان میدهد.

ژان فورگین (Jean Fargeon) از عطرسازان مورد احترام و محبوب دربار کاخ سلطنی فرانسه در آن دوران بوده است. او که بهترین عطر های زنانه را برای برند پرفیوم د مارلی تولید میکرده، علم و دانش خود را در عرصه عطرسازی به نسلهای پس از خود نیز انتقال داده است. از تکنیک های معروف شده او هنگام ساختن عطرها میتوان به ترکیب روایح مواد طبیعی با الکل اشاره کرد که برای غلضتشان از روغن نیز استفاده میکرده است.