نمایش دادن همه 19 نتیجه

عطر و ادکلن برند ماسک میلانو یکی از زیر مجموعه های خاص برند نیش است که در میان عطرهای محبوب و شناخته شده جای می گیرد. روایح این برند معتبر طرفداران بسیاری در سر تا سر دنیا دارند؛ از روایح تانگو تا مونته کریستو تا رایحه دلپذیر راشن تی، همه و همه، در میان محصولات پر فروش برند ماسک میلانو قرار دارند که دنیای عطر و ادکلن را تسخیر کرده اند.

در ساخت هر یک از روایح ارائه شده در این برند، از اسانس های فلورال نیز استفاده می شود که جذابیت این محصولات را چندین برابر افزایش می دهند. این خانه عطر در سال 2012 آغاز به کار کرده و در میلان تاسیس شده است. موسس این برند، به دلیل علاقه به دنیای عطر و ادکلن، یک برنامه جامع آموزشی برای آشنایی با تکنیک های بویایی ترتیب داد که به پیشرفت هر چه بیشتر این کمپانی افزود. در این دوره های آموزشی انواع کتاب های جامع، دوره ها و سمینارهای مربوط به عطر و ادکلن و... نیز مورد بحث قرار گرفته و به این ترتیب پیشینه ای قوی برای این برند جهانی ایجاد کرده اند.

ویژگی های برند ماسک میلانو

عطرهای ارائه شده در این برند جهانی، بر اساس تجربیات عطر سازان این کمپانی ساخته می شوند. هر یک از آن ها در برگیرنده لحظات زندگی گذشته، دوستی ها و عشق ها، رویاهای زیبا و... می شوند. این کمپانی تا سال 2022 حدود 21 رایحه دلپذیر ارائه کرده است. عطر له آتسا یکی از محبوب ترین محصولات این برند محسوب می شود. این برند، محصولات خود را مانند یک نمایش اپرا در چهار پرده خلق می کند.

هر یک از روایح این برند نام آشنا، عطر و بویی خاصی دارند، همچون روح و شخصیت هر فرد که زیبایی درونی افراد را نمایان می کنند و در هر فرد با دیگری متفاوت هستند. این عطرها مانند ماسک یا پوست دوم بر بدن ما نمایان می شوند. پرده اول هر یک از روایح این برند، در برگیرنده مکان ها و سفرهایی است که خاطره آن ها در قالب یک رایحه نمایان می شود. پرده دوم عطرهای این برند، حکایتی از طبیعت درونی افراد را به نمایش می گذارد. پرده سوم روابط احساسی ما را نشانه می گیرد و در نهایت پرده چهارم رویاهای درونی ما را در خود جای می دهد.

دو برند Masque Fragranze و Masque Cosmetics در دنیای عطر و ادکلن مکمل یکدیگر هستند و هر یک نیازهای برخی از مشتریان را برآورده می سازند. برترین عطارهای جهانی به نام های کریستیانو کانالی، سیسیل زاروکیان، مکنزی ریلی، الکس لی، استفانی باکوچه و کریستین آلوری، خلق کننده محصولات برند Masque Milano هستند.