نمایش دادن همه 5 نتیجه

جسیکا سیمپسون (Jessica Simpson) ستاره پاپ آمریکایی است که در تگزاس در کشور آمریکا و در سال 1980 بدنیا آمده است. جسیکا در عرصه فیلم های تلویزیونی، بازیگری و کارآفرینی مد نیز فعالیت های بسیاری داشته.

بیشترین موفیقت ها و دست آورد های وی در اواخر سال 1990 با عنان ستاره پاپ و در صنعت پاپ نوجوانان بود. نخستین آلبوم او در موسیقی پاپ با اسم Sweet Kisses با فروش دو میلیون نسخه ای اش در ایالات متحده موفقیت چشم گیری بود که در نهایت با بازی در فیلم The Price of Beauty و Fashion Star بازگشتی به عرصه سریال های تلویزیونی داشت.

ورود سیمپسون به جهان عطرسازی در سال 2004 اتفاق افتاد که افزون بر آن توانست با همکاری Randi Shinder تولیداتی نیز در عرصه لوازم آرایشی و برق لب با اسم برندینگ Dessert داشته باشد. جامعه هدف آنها قشر جوان بود که موفقیت های زیادی هم در آن بدست آوردند.

برند جسیکا سیمپسون در نخستین سالهای فعالیتش 6 رایحه و عطر زنانه را به دنیا عرضه کرد که در میان آنها عطر زنانه جسیکا سیمپسون و جسیکا سیمپسون جویسی دسرت جزو اولین محصولات این کمپانی بود.

Jessica Simpson در سال 2008 توانست با همکاری کمپانی Parlux یک کلکسیون ایده آل از عطرهای زنانه Fancy تولید نماید که در حقیقت شامل پنج عطر زنانه با رایحه هایی بسیار موفق بود. عطرهای فنسیجسیکا سیمپسون لاو و جسیکا سیمپسون فنسی گرل نیز جزو همین مجموعه هستند.

بروزترین عطرهای جسیکا متعل به سال 2020 میباشند که در طی این سالها با هماری عطرسازانی همچون استیو دمرکادو، الکسیس دادیر، سلین بارل، مریپیر جولین و سسیل هوآ به عرصه تولید رسیده اند. در این میان عطر شب های فانتزی جسیکا سیمپسون نیز بویی شبیه عطر شانل کوکو مادموزل دارد.

در فروشگاه عطر19 میتوانید عطر و ادکلن برند جسیکا سیمپسون را با قیمت مناسب و ضمانت اصالت خریداری نمایید.