نمایش دادن همه 19 نتیجه

در سال 2013 یک کمپانی عطر و ادکلن منحصر به فرد در کشور ایتالیا آغاز به کار کرده است. این برند را به عنوان د مرچانت آف ونیز یا همان تاجر ونیزی می شناسند و آن را در میان برترین عطرهای نیش دسته بندی می کنند. تولید محصولات عطری آغاز به کار این برند جهانی بوده و از زمان تاسیس تاکنون مجموعه ای از محصولات خاص را ارائه کرده است.

موسس این برند جهانی اعضای خانواده ویدال هستند که از پیشینه ای قدرتمند در ساخت و تولید این محصولات برخوردار می باشند. یک قرن فعالیت های حرفه ای اعضای این خانواده در زمینه تولید انواع محصولات معطر، ایده اولیه احداث این برند عطر را تشکیل داد. این خانواده در سال 2013 با هدف رسمیت بخشیدن به هنر خانوادگی خود برای احداث د مرچانت آف ونیز برنامه ریزی کردند.

هدف از تاسیس برند د مرچانت آف ونیز - تاجر ونیزی

این برند ایتالیایی از فلسفه ای خاص پیروی می کند و همین مسئله به آن محبوبیت می بخشد. از محصولات این برند می توان به ریشه های فرهنگی کشور ایتالیا در شهر ونیز پی برد. ویژگی ها و نمادهای این شهر زیبا در برخی از محصولات این برند تداعی شده و آن را به یک برند لوکس فرهنگی تبدیل کرده اند.

هنرهای باستانی عرصه عطرسازی نیز در این خصوص تاثیر گذار بوده و هر یک از محصولات آن، از ریشه های تاریخی تجارت در شهر ونیز تاثیر می پذیرند. منابع الهام این برند بزرگ ایتالیایی در موزه Palazzo Mocenigo به چشم می خورند که به عطر و ادکلن د مرچانت آف ونیز روحیه ای خاص می بخشند.

آشنایی با محصولات د مرچانت آف ونیز

سیریل رولان برترین عطرسازی این مجموعه بزرگ، محصولات آن را در سال 2013 وارد بازارهای فروش ایتالیا کرده و از همان زمان تاکنون فعالیت های حرفه ای آن آغاز شد. مسیرهای تجاری دریایی مهمترین منابع الهام ساخت و آماده سازی عطرهای ایتالیایی ونیز هستند که حتی در عطر و بوی روایح این برند نیز رسوخ کرده اند.

دسترسی جمهوری ونیز به مواد اولیه نیز در ساختار اصلی محصولات برند The Merchant of Venice تاثیر گذار بوده اند. این شهر از سالیان سال پیش مرکز مبادلات و تجارت بسیاری از کالاهای عمده صنعتی بوده و به همین خاطر صنعت عطرسازی آن پیشرفت های قابل توجهی داشته است.

خط تولید د مرچانت آف ونیز

این برند لوکس ایتالیایی به جز تولید انواع محصولات معطر و عطر و ادکلن های نیش در راستای تولید لوازم جانبی مراقبت از بدن و پوست نیز فعالیت هایی داشته و در این عرصه نیز به موفقیت های مهمی دست یافته است.

تک تک محصولات این برند با زیباترین بسته بندی ها ارائه شده و در هر یک از آن ها هنرهای بومی مردمان ایتالیا نیز بهره برده شده است. بطری های پر زرق و برق عطر و ادکلن های برند تاجر ونیزی نماد مهم این محصولات جهانی هستند که با هنرمندی هر چه تمام تر طراحی شده و مایع خوشبوی عطرهای آن را در بر می گیرند. این نشانه، عطرهای لوکس ونیزی را در جهان به برتری رسانده است.