خرید عطر و ادکلن برند نیشان ( نیشانه ) | Nishane

نیشان (Nishane) یا نیشانه یک برند از کشور ترکیه میباشد که نخستین محصول خود را در سال 2013 ساخت و در بازار جهانی عطر و ادکلن عرضه نمود. گوزل و مورات کاتران بنیانگذاران برند نیشان میباشند که محصول های خود را با الهام از سنتهای بسیار موجود در کشور ترکیه میسازند و در عین حال، مدرنیته و مورد پسند عامیان نیز هستند. عطرهای Nishane با گردآوری و ایده های عطر سازان بنامی مانند خورخه لی، سیلوین کارا، ایلیاس ارمنیدیس، سیسیل زاروکیان و کریس موریس میگوئل ماتوس ساخته میشوند. عطر نیشان از سایه بازی ای سنتی الهام گرفته که با نام عروسک بازی سایه ای هم شناخته میشود. منظور مدلی خاص از گویش داستان و سرگرمی های باستانی میباشد که با استفاده از سایه ها و با قرار گرفتن اشکالی در میان منبع نور و پرده یا حتی پارچه شکل میگیرد. صورت ها و آثار متفاوتی که با حرکت عروسک ها و منابع نوری حاصل میشوند.

معرفی برند نیشان - نیشانه

برند نیشان در عین حال که قدمت زیادی را در صنعت عطر و ادکلن دارا نمیباشد ولی عطر هایی که در طول فعالیت خود تولید کرده، به شدت مورد توجه قرار گرفته است. عطرهایی مانند نیشان حسیوات، افریکا اولیفنت، کولونایز، سفران کولونایز، ولونگ چا، و آنی نیز جزو محبوب ترین و معروف ترین عطر در بین محصولات این برند هستند. برند نیشان – نیشانه رایحه های ایده آلی را بوجود آورده که باعث میشود بتوانید با خیال آسوده و بدون ترس از تکرار و یافتن شباهتی در آن، به عزیزان خود هدیه دهید. نیشان با سربلندی مجموعه هایش را به جهانیان ارائه داده و با دیدن تقدیر بی انتهای طرفداران این برند در دنیا که باعث شده از بنام، گسترده و پرفروش ترین برند عطر و ادکلن در جهان بشمار آید، برای ادامه تلاش متوالی و پیوسته خود توان یابد.

در فروشگاه عطر19 میتوانید عطر و ادکلن های برند نیشان را با ضمانت اصالت و اورجینال بودن محصول و با عالی ترین قیمت تهیه کنید.