نمایش 1–24 از 34 نتیجه

برند میلر هریس در سال 2000 در لندن متولد شد و پا به عرصه تولید محصولات لاکچری در حوزه عطر و ادکلن گذاشت. از زمان تأسیس این شرکت تا به امروز پیشرفت های بسیاری در صنعت عطر جهان به وقوع پیوسته است که این مجموعه نیز از آن عقب نمانده است. پیشرفت علم و دانش و ظهور نوآوری های جدید و دانش بنیان در این صنعت منجر به تولید محصولاتی با کیفیت تر و اصیل تر از قبل شده است. ورود تکنولوژی به این عرصه نیز از دیگر دلایل رشد این صنعت در طول چند دهه گذشته است که شرکت میلر هریس نیز از آن بهره برده است.

محصولات میلر هریس یکی از پر نفوذ ترین و گران قیمت ترین محصولاتی است که در این صنعت تولید و عرضه می شود. به عنوان نمونه می توان گفت که مهم ترین علت شهرت این برند و عطر و ادکلن میلر هریس را باید کیفیت بالای آن ها و مشتریان سطح بالا و مشهور این برند عنوان کرد. بخش بزرگی از بازیگران معروف هالیوودی، سیاستمداران سرشناس و خانواده های آن ها، افراد ثروتمند و پرنفوذ در جهان از جمله مشتریان این برند لوکس بریتانیایی هستند. میلر هریس نمونه ای از یک شرکت و برند موفق در زمینه صنعت عطر و ادکلن لوکس است.

نقش برند میلر هریس در توسعه صنعت عطر و ادکلن جهان چیست؟

همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم صنعت عطر و ادکلن از جمله صنایع رو به رشد در جهان است که نقش مهمی در توسعه کسب و کار ها و سطح رفاه جامعه دارد. شرکت های بزرگ و برند های مشهوری در این زمینه مشغول فعالیت هستند که این بازار را به بازاری پر از رقابت و دشواری تبدیل کرده است. نکته مهم و قابل توجه این است که برند میلر هریس توانسته است با تکیه بر علم و دانش و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا محصولات بسیار ارزشمندی را تولید کند که به عطر و ادکلن میلر هریس شهرت پیدا کرده اند.

محصولات برند Miller Harri طیف وسیعی از نیاز های مشتریان را پوشش می دهد که این مورد خود به تنهایی یکی از مهم ترین دلایل شهرت و موفقیت این برند است. برند Miller Harris را می توان نمونه ای یک برند موفق در صنعت عطرسازی جهان نام برد که نقش مهمی در توسعه بازار صنعت، کیفیت محصولات تولید شده و برندسازی آن داشته است. مدیران این شرکت لندنی با توسعه استراتژی های کسب و کار مناسب و توسعه فرایند های تولید و عرضه محصولات توانستند نامی پر آوازه از خود و شرکت خود را در جهان و صنعت عطر دنیا به یادگار بگذارند.