نمایش دادن همه 9 نتیجه

عطر و ادکلن گریتی از سال 2010 در بازارهای ارائه این محصولات آرایشی و بهداشتی ارائه شدند. فعالیت این برند معتبر در عرصه عطر و ادکلن به سالیان سال پیش باز می گردد. جد قدیمی این برند الویس گراویتی، در قرن شانزدهم فعالیت های ارزشمندی در این حوزه داشته و پیشگام عطر سازی دنیا بوده است. نسل جدید این برند نیز بر مبنای دستور العمل های پیشگامان خود در الویس گراویتی عمل کرده و محبوبیت سابق را به دست آورده است.

یکی از نقاط قوت برند گریتی، لوگوی انتخاب شده برای آن است که نشان دهنده سختی ها و مشکلاتی است که در سال های فعالیت برای آن ها رخ داده و این آغاز کار این برند جهانی بوده است. ونیز، مبدا تاسیس برند گریتی، در دوره رنسانس به اوج موفقیت های خود رسیده و انواع محصولات و برندهای موفق کشور ایتالیا در این دوره آغاز به کار کرده اند.

موسس برند عطر و ادکلن گریتی

الویس گریتی موسس برند معتبر عطر و ادکلن، پزشک و کیمیا گری اصیل و دنیا دیده و با خلاقیت و ابتکار عمل بالا فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرد. او پس از آزمایش عطرها، روایح و آزمایش آن ها، وارد دنیای وسیع تولید عطر و ادکلن شد. موسس این برند، عضوی از نجیب زادگان و درباریان عصر خود بود و تجربیاتی شگفت انگیز از دنیای شرق داشت. رونوشت هایی که او از سفرهای خود جمع آوری کرد، در نهایت منجر به احداث خط تولید انواع عطرها و روایح شد. عطرهای این برند ویژگی های بسیاری دارند؛ آن ها جسور، قوی و نفس گیر شناخته می شوند.

تاریخچه برند Gritti

گریتی از نوادگان یک سلسله نجیب از قلب ایتالیا است که ادای احترامی به خانواده لوکا گریتی می کند. این برند منشا قوانین جدید دنیای عطر و ادکلن است. همچنین کمپانی گریتی با ارائه مجموعه عطرهای بلک و وایت، نگاهی تازه به عطر و ادکلن های زنانه داشته است. روایح این خانواده عطر سرشار از نت های میوه ای، گل دار و لذیذ هستند. موفقیت جهانی Chantilly، Rebrodè و Macramè، ادای احترامی به جنوب کشور ایتالیا بود. رنگ ها و مواد به کار رفته در تولید این عطرها و بسته بندی آن ها ماهیت سبک ایتالیایی به کار رفته در آن ها را نشان می دهد.

تجربه و تخصص گریتی

لوکا گریتی تک تک مواد تشکیل دهنده محصولات گریتی را شخصا انتخاب می کند. در این برند، انواع مواد خام چالش برانگیز برای ساخت عطر و ادکلن به کار می روند. فرمول انواع عطر و ادکلن گریتی، پر کرن دستی بطری ها و بسته بندی هر یک از این محصولات در این برند بسیار منحصر به فرد انجام می شود. مواد به کار رفته در این روایح، با محیط زیست سازگار هستند و از صنایع دستی ایتالیا حمایت می کنند. در این کمپانی آزمایشگاهی تخصصی فعالیت می کند که محلی برای آزمایش اسانس های معطر این عطر و ادکلن ها است.