نمایش 1–24 از 145 نتیجه

جورجیو آرمانی

عطر و ادکلن جورجیو آرمانی در خانه مد این برند در ایتالیا متولد شده و از زمان ظهور تاکنون بهترین عطر و ادکلن های جهانی را ارائه کرده است. محصولات این برند در گذشته با نام های تجاری دیگری ارائه می شدند. اما این روزها با نام اصلی جورجیو آرمانی عرضه می شوند. این نام های تجاری با عنوان آرمانی پرایو، امپریو آرمانی و… مرسوم بودند. فعالیت های این برند در حوزه پوشاک و لباس هم مورد توجه قرار گرفته و به شهرت بیشتر آن انجامیده است.

تاریخچه برند جورجیو آرمانی

برند جورجیو آرمانی تاریخچه ای گسترده دارد. فروشگاه های این برند برای اولین بار در سال 1960 تاسیس شدند. این برند بیشتر به دلیل خاص بودن پوشاک و لباس هایش مورد توجه قرار گرفته است. رفته رفته فعالیت های جورجیو آرمانی در حوزه عطر و ادکلن و سایر عرصه های مد گسترش یافت. عطر و ادکلن های این برند با رایحه ای ماندگار، عطر دلپذیر و پخش بوی قوی تولید و ارائه می شوند. عطرهای ماندگاری مانند جورجیو آرمانی سی اینتنس، سی پشن، مای وی، سی ادو پارفوم و… در کلکسیون روایح زنانه این برند قرار می گیرند.
عطر و ادکلن های مردانه این برند شامل عطر جیورجیو آرمانی کد، آکوا دی جیو، آکوا دی جیو ابسولو و… نیز از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

زندگی نامه آرمانی

عطر و ادکلن GIORGIO ARMANI از محصولات نابی است که در خانه مد این برند در کنار اکسسوری ها و پوشاک خاص این مجموعه ارائه شدند. آرمانی موسس این خانه مد در شهر پیچانزا ایتالیا متولد شده و در طول سال های زندگی فعالیت های متعددی داشته است. در سال های اول زندگی حرفه اصلی او پزشکی و عکاسی بود. اما پس از مدت کوتاهی تصمیم گرفت این مسیر را عوض کند.
او در سال 1964 برای اولین بار به عنوان طراح لباس مشغول به کار شد و در یکی از مشهورترین مراکز تولید پوشاک فعالیت می کرد. ورود لباس های او به فیلم های سینمایی آمریکایی، نقطه عطف فعالیت های آرمانی بود. آرمانی در سال 1990 فروشگاه های متعددی در سر تا سر جهان دایر کرد. برخی از آن ها در حوزه فروش لباس و برخی برای فروش لوازم آرایش مشهور این برند راه اندازی شده اند. برند جورجیو آرمانی این روزها درآمدی بالغ بر یک میلیارد دلار در هر سال دارد.

در سال ۲۰۰۰ میلادی مجله فوربز، جورجو آرمانی را به عنوان موفق‌ترین طراح دنیا معرفی کرد. در سال ۲۰۰۱ این مجله او را در لیست اعضای جدید مد و در ردیف نوزدهم قرار داد.

فعالیت های گسترده جورجیو آرمانی

محصولات جورجیو آرمانی در شاخه های مختلفی خرید و فروش می شوند. این برند شامل چندین زیر مجموعه است. در سال 2010 اولین هتل های برند GIORGIO ARMANI راه اندازی شدند که در هر یک، مجسمه هایی از کمپانی اصلی جورجیو آرمانی وجود دارند. این هتل ها در شهرهای میلان، جده، مسکو و… واقع شده اند.
یکی از شاخه های این برند، جورجیو فریوری است که در سال 2000 راه اندازی شد. در این بخش از جورجیو آرمانی بهترین گل های هلندی تولید می شوند. گل های رز و پونه و ارکیده نیز از مهمترین محصولات این برند هستند. آرمانی دولسی نیز از برندهای وابسته جورجیو آرمانی محسوب می شود که در ساخت و تولید شیرینی و کیک فعالیت دارد.