نمایش 1–24 از 41 نتیجه

دی اند جی دولچه گابانا

دی اند جی دولچه گابانا در دنیای امروز از مشهورترین انواع اقلام تجاری، آرایشی و بهداشتی محسوب می شوند. شهرت برند دلچه گابانا و تنوع وسیع این محصولات سبب شهرت جهانی این اقلام شده است. این برند یک مجموعه ایتالیایی معتبر است که از زمان پایه گذاری تاکنون مسیرهای رشد و شکوفایی را به خوبی پیموده و این روزها در میان مهمترین طراحان مد در عرصه های جهانی جای می گیرد. 

سبک کاری برند دی اند جی 

محصولات دی اند جی دولچه گابانا بر اساس سبک کاری این کمپانی طراحی و تولید می شوند. طراحی های منحصر به فرد و تیپ کاری به خصوص این مجموعه به شهرت بیشتر آن انجامیده است.  برند DOLCE & GABBANA از سبک های مدیترانه ای الهام می گیرد و بسیاری از محصولات را بر این اساس تولید می کند. سبک های باروک و پلاستیکی نیز در بخشی از محصولات و آثار این کمپانی مشاهده می شوند. در طراحی عطر و ادکلن دی اند جی دولچه گابانا گوشه ای از تخیلات سازندگان این آثار نیز مشاهده می شود. 

سال تاسیس دی اند جی 

برند دی اند جی در سال 1994 راه اندازی شده و از همان زمان تاکنون سبک کاری جوان پسندانه خود را حفظ کرده است. این شرکت در ابتدای راه به تولید لباس می پرداخته و در عرصه مد فعالیت داشته است. رفته رفته گستره فعالیت های آن بیشتر از تولید پوشاک شده و در همه عرصه های مد و زیبایی فعالیت کرده است. این روزها فروشگاه های محصولات این برند در سه منطقه کانادایی به فروش می رسند. مونترآل، تورنتو و ونکور مهمترین فروشگاه های این برند معتبر جهانی را در خود جای می دهند. 

تولیدات برند دی اند جی دولچه گابانا

برند دی اند جی دولچه گابانا تولیدات فاخری در این زمینه داشته است. برخی از محصولات محبوب این کمپانی را در زیر مشاهده می کنید:

  1. لباس های ساحلی
  2. لباس زیر
  3. اوت کوتور
  4. پوشاک آماده
  5. کیف پول 
  6. عینک آفتابی
  7. عطر و ادکلن

مشخصات عطرهای دولچه و گابانا

عطر و ادکلن دی اند جی دولچه گابانا با ویژگی های منحصر به فردی در این کمپانی سرشناس تولید می شوند. حال و هوای مدیترانه ای روایح تولید این برند از مهمترین مشخصه های آن ها به شمار می رود. جذابیت و پیچیدگی هر یک از این عطر و ادکلن ها نیز ساختار شخصیتی افراد را جذاب تر نشان می دهد. انواع روایح مردانه و زنانه این برند هر یک خصوصیات مهمی را به شخصیت شما اضافه می کنند.

با استفاده از عطرهای مردانه برند دی اند جی دولچه گابانا، شخصیتی کاریزماتیک و خشک خواهید داشت. این در حالی است که عطرهای زنانه این برند ظرافت و احساسی بودن خانم ها را منعکس می کند. این مسئله نهایت خلاقیت و هوش طراحان و عطاران این مجموعه است که برای هر گروه شخصیتی، حس و حالی خاص با استفاده از نت ها به وجود آورده اند. این روزها کلکسیون های نفیسی از عطر و ادکلن های این برند در سر تا سر جهان به فروش می رسند.