نمایش دادن همه 6 نتیجه

دیوید و ویکتوریا بکهام افراد مشهوری هستند که اصالتاً انگلیسی بوده و شهرت بین المللی به دست آورده اند و در رشته خود موفق نیز بوده اند. دیوید بکهام تقریباً 20 سال است که یک ستاره فوتبال است و در سن 17 سالگی با امضای قرارداد حرفه ای با منچستریونایتد، کار خود را آغاز کرد. یونایتد در مدت حضورش در این تیم شش عنوان قهرمانی لیگ برتر، دو جام حذفی، لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه های جهان را در سال 1999 به دست آورد. در سال 2007، بکهام به خارج از کشور نقل مکان کرد تا برای لس آنجلس گلکسی بازی کند، قراردادی 5 ساله با این تیم امضا کرد و در سال های 2009 و 2010 به صورت قرضی برای آث میلان بازی کرد و در طی سالهای جدید برند عطر و https://www.atr19.com/eshop/catpage-105827-1.aspx را راه اندازی کرده است.

زندگی نامه موسس برند دیوید بکهام

ویکتوریا بکهام (آدامز) به عنوان بخشی از گروه پاپ تمام دخترانه Spice Girls به شهرت رسید. به خاطر لباس های زیبا و قیافه های غرور آمیزش نامش در گروه «پوش اسپایس» بود. Push و دیگر Spice Girls در سال 1996 با اولین موفقیت خود، Wannabe، و مجموعه ای از تک آهنگ های شماره یک همراه با تورهای جهانی و یک فیلم موفق، به سرعت در صدر جدول بین المللی پاپ قرار گرفتند. Spice Girls یکی از موفق ترین هنرمندان صنعت موسیقی در اواخر قرن بیستم بودند. هنگامی که گروه آنها در سال 2000 منحل شد، ویکتوریا قبل از اینکه وارد صنعت مد شود، یک حرفه انفرادی کوتاه در صنعت موسیقی داشت. ویکتوریا از همان ابتدا به عنوان یک نماد مد شناخته می شد و مدلینگ بود، به عنوان مشاور مد و سردبیر کار می کرد و خط تولید جواهرات، شلوار جین، لباس و ادکلن بکهام را راه اندازی کرد که در میان آنها تنها قیمت ادکلن دیوید بکهام با دیگر محصولات هم رده خود متفاوت بود.

تولیدات عطر دیوید بکهام - DAVID BECKHAM

این زوج جذاب و شیک پوش توسط رسانه ها لقب "هل و پشت" را گرفتند. آنها اولین بار در سال 1997 ملاقات کردند و در سال 1999 ازدواج کردند. این زوج اکنون دارای چهار فرزند هستند. عطر دیوید بکام با همکاری کوتی تولید می شوند. ادکلن دیوید بکهام اینستینکت برای مردان اولین عطر آنها بود که در سال 2005 عرضه شد. نسخه های "زنانه و مردانه" بسیاری از عطرهای دیگر آنها مانند Intimately Beckham for Women and Men در سال 2006 منتشر شده است. تبلیغات عطر david beckham معمولاً شامل عکس های تحریک آمیز از عطرهای مردانه است و عطر intimately beckham معروف ترین عطر ارائه شده توسط آنها تا کنون بوده است. ادکلن دیوید بکام به یکی از پرفروش ترین خطوط عطر افراد مشهور در جهان امروز تبدیل شده است.