خرید عطر و ادکلن برند کرید | CREED

کرید خانه تولید عطر انگلیسی-فرانسوی ای میباشد که عرضه کننده عطرهای سلطنتی و نیش بوده که در سال 1760 بوسیله "James Henry Creed" در شهر لندن بنا نهاده شد. سیاستهای کنترلی که در پروسه عملکردی برند کرید غالب بود، باعث شد این شرکت به کمپانی ای خانوادگی و موروثی بدل گردد بصورتی که رهبری و مدیریت این برند کرید، از پدر به پسر نسل به نسل منتقل شده و به ارث رسیده است.

پایه ای ترین عملکرد کرید، از همان نخست ساخت و تولید عطر‌ های مختلف، با کیفیتی بینظیر و بالا بود. همچنین فلسفه و رازی که در خانه این عطر وجود دارد، جمع آوری متریال هایی با برترین کیفیت از سراسر دنیا و ساخت رایحه هایی با دوام و ماندگاری شگفت انگیز میباشد. به همین علت بود که، محصولات کرید با عرضه در بازار افزون بر علاقه مندی بسیار زیاد طرفداران عطر، اصالت و کیفیت مثال زدنی ای را برای آنها به ارمغان می آورد.

ماهیت برند کرید، درحقیقت یک هویت لوکس و سلطنتی بوده؛ در همین راستا طی فعالیت خود در این سالها، مشتری های کرید پیوسته اشخاصی بنام و معروف بوده اند. همچنین اشخاصی مانند ملکه فرانسه در زمانی که ناپلئون سوم سلطنت داشت، به ثبب علاقه زیادی که به محصولات کرید داشت، در سال 1854 آنها را برای انتقال خانه عطر خود از انگلیس به فرانسه دعوت کرد. همین مسئله باعث شهرت چندین برابری عطرهای کرید در دنیا شد و قدمی بلند در راستای توسعه و پیشرفت کمپانی کرید تلقی میشد.

افراد دیگری که محصولات Creed را مورد استفاده قرار میدادند، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، جان اف کندی و همچنین نخست وزیر انگیس، وینستون چرچیل نخست وزیر انگلیس بوده اند که عطر‌های کرید جزء محصولات مورد علاقه آنها بشمار میرفته است. هم اکنون نیز در عصر حاضر، محصولات کرید، به اندازه ای با ظرافت، دقت و بییشتر از همه با کیفیتی خیره کننده تولید میشوند، که هر شخصی را مجذوب و مشتاق به خرید آن میکند.