نمایش دادن همه 10 نتیجه

خانه عطر و ادکلن برند کاستوم نشنال فعالیت خود را در کشور ایتالیا آغاز کرده است. مدیریت خلاق این پروژه این برند را در سال 1986 تاسیس کرد و دفتر مرکزی آن را در شهر میلان قرار داد. علاوه بر عطر و ادکلن های منتشر شده در این برند، انواع محصولات زنانه و مردانه، پوشاک، اکسسوری ها، زیورآلات و... نیز در کمپانی برند کاستوم نشنال ارائه می شوند. روایح The Trilogy، Scent Gloss، Scent Cool از بهترین محصولات کاستوم نشنال محسوب می شوند.

تاریخچه برند کاستوم نشنال

این برند عطر و ادکلن، برای اولین بار در ژاپن تاسیس شد. فعالیت حرفه ای کاپاسا در ابتدا در حوزه تولید انواع پوشاک زنانه بود. با آغاز این فعالیت، مجموعه زن در این کشور شروع به فعالیت کرد. این خانه مد، فروشگاه هایی در شهرهای میلان، رم، نیویورک و... هم دارد. پس از این فعالیت تجاری، همکاری این مجموعه با کاتاوب، برای احداث خط تولید پوشاک مردانه نیز آغاز شد. پس از سه سال از این فعالیت های موفق، عرصه فعالیت های این کمپانی وسیع تر شده و امروزه انواع عطرها، عینک ها، کفش و کلاه و... در این کمپانی ارائه می شوند. لوازم جانبی این برند مورد توجه بسیاری از جوانان قرار دارند.

برش ها و الگو سازی های لباس های ملی این برند نیز بر شهرت آن افزوده اند، کیف های چرمی و اکسسوری های چرم آن نیز به زیبایی طراحی شده و در اتاق های کنترل کیفی از هر نظر بررسی می شوند. چرم های مورد استفاده در این برند از هر نظر مورد تایید هستند و محصولاتی بی عیب و نقص و فراوری شده به شمار می روند.

فروشگاه های شاخص برند CoSTUME NATIONAL نیز به صورت کلاسیک و مینیمالیسم طراحی شده اند. لازم به ذکر است در اکتبر 2008 فروشگاه آنلاین این مجموعه نیز احداث شده و کلیه فعالیت های تجاری آن را پوشش می دهد. فرایند توزیع محصولات در این برند، به صورت جهانی است و کلیه محصولات آن با مجوزهای رسمی و استانداردهای کیفی مرتبط با آن ها عرضه می شوند.

فعالیت های برند کاستوم نشنال

برای گسترش و پیشرفت هر برند تجاری، همکاری آن با سایر مجموعه ها نیز بسیار مهم تلقی می شود. فعالیت های حرفه ای این برند با کمپانی های موتور سازی، سبب تولید مجموعه ای خاص از پوشاک مخصوص موتور سواری، به نام DUCATI Black Dogo شده است. این برند در سال 2007 به مناسبت بیست و یکمین سالگرد تاسیس این کمپانی، مجله اختصاصی خود را نیز ارائه کرده است که در آن عطر تک جنسیتی Costume National 21 نیز معرفی شده؛ فعالیت های این برند در هفته مد میلان با همکاری طراح مد مارتن باس نیز یکی از مهمترین فعالیت های حرفه ای برند کاستوم محسوب می شود.

افزون بر این برخی از فعالیت های این برند، به حوزه زیست محیطی مرتبط می شود. کیسه های خورشیدی این برند برای ذخیره سازی انرژی در سال 2009 ارائه شدند و جوایز بسیاری را نیز به خود اختصاص داده اند. این کمپانی در مجموعه های Plant a Tree نیز فعالیت داشته است.