نمایش 1–24 از 43 نتیجه

بن گورهام در استکهلم سوئد تاسیس کننده برند عطر بایردو بوده؛ این فرد در دوران نوجوانی متوجه قدرت بویایی قوی خود شده؛ او مادری هندی و پدری فرانسوی دارد و به همین خاطر با فرهنگ های مختلف آشنایی دارد. موسس برند ادکلن بایردو، پس از چندی با یک عطر ساز معروف در دوران دانشگاه خود آشنا می شود و خیلی زود ایده های او را در کارهای خود جای می دهد. چندی بعد، او موفق به تاسیس این برند عطر شد و تا به امروز انواع روایح دل انگیز عطر و ادکلن را منتشر کرده است.

یکی از اصول کاری این برند، رعایت اصل کیفیت در محصولات است. به نوعی که محصولات آن بدون نقص ارائه می شوند و روایح طبیعی و لوکس خود را به رخ می کشند. البته این برند تنها برای تولید عطر و ادکلن فعالیت نمی کند؛ تولید انواع محصولات مراقبتی، آکسسوار زنانه و مردانه و... در میان فعالیت های آن جای می گیرد. می توان گفت نقطه قوت فعالیت های این برند، خلاقیت موسس جوان آن است که سبب تولید روایحی منحصر به فرد در هر یک از آن ها می شود.

گذری بر برند byredo

این برند در ابتدا تولید کننده انواع عطر، محصولات چرمی و انواع اکسسوری بوده؛ رفته رفته فعالیت حرفه ای آن به سمت تولید روایح خاص و دل انگیز سوق داده شد. موسس این برند، برای طراحی روایح عطرها از خاطرات گذشته خود الهام می گیرد. تجربیات مکان ها و احساساتی که آن ها را تجربه کرده نیز منابع الهام او در تولید این محصولات به شمار می روند.

آشنایی با زمینه های فعالیت بایردو

برند byredo در ساخت و تولید خوشبو کننده های هوا، عطر و محصولات مراقبت از پوست فعالیت می کند. فرمولاسیون عطرهای این برند بسیار ساده هستند و در ساخت آن ها نت های پیچیده ای به کار نمی روند و شاید قالب مشتریان این برند نیز عاشق سبک و سیاق ساده طراحی این روایح هستند.

همکاری این برند با شرکت ایکیا، برای تولید انواع خوشبو کننده های هوا، مثمر ثمر واقع شده و این روزها بایردو یکی از بهترین تولید کنندگان این مواد به شمار می رود. این برند مشهور جهانی بارها مورد تحسین مجلات کشورهای خارجی قرار گرفته است. عطرهای معروف این برند هر یک در زمان خود، مورد تحسین مخاطبین واقع شده اند. از میان آن ها می توان به رز نویر بایردو اشاره کرد که محصول سال 2008 است و یکی از معروف ترین محصولات این برند محسوب می شود.

محبوب ترین محصولات این برند مطرح جهانی

Byredo Bal d’Afrique

انواع عطر بایردو، برای خانم ها و آقایان شیک پوش طراحی شده اند. بایردو بال یکی از مشهورترین محصولاتی است که از این برند ارائه شده است. این عطر با الهام از شهر پاریس، زادگاه پدری سازنده این برند طراحی شده است. در این عطر می توانید، یاد و خاطرات موسیقی و فرهنگ و رقص آفریقایی را احساس کنید.

این عطر دل انگیز تابستانی با روایح سرد و خنک خود در دل بسیاری از مخاطبین جا باز کرده و یک رایحه نشاط بخش برای فصول بهار و تابستان به شمار می رود. گروه بویایی این عطر، در میان روایح چوبی و شرقی جای می گیرد. روایح پر قدرت به کار رفته در این عطر از رایحه های طبیعی و میوه ای تشکیل می شوند. به کار رفتن رایحه لیمو، گل جعفری و توت سیاه در لایه های ابتدایی این ادکلن، حسی از طراوت به اطرافیان هدیه می کند. در لایه بعدی رقصی از نت های پنجه مریم و گل یاس و بنفشه به مشام می رسد.

در قسمت پایانی نیز روایحی از عنبر و مشک، سدر و خس خس به مشام می رسند که توجه اطرافیان را به شما جلب می کنند. حسی از تلخی، ترشی و شیرینی سر تا سر این ادکلن دل انگیز را در بر می گیرد.