نمایش دادن همه 18 نتیجه

در میان مارک های مشهور بریتانیایی، برند بودیسیا د ویکتوریوس می درخشد! این برند مستقل بریتانیایی، با در نظر گرفتن لحظات تعیین کننده تاریخی، روایح خاص و خاطره انگیزی را ارائه کرده است. روایح خاص این برند، طیف وسیعی از عطرهای خنثی جنسیتی را تشکیل می دهند. بطری های شیک و خاص محصولات و عطر و ادکلن بودیسی د ویکتوریوس به صورت دست ساز تولید و ارائه می شوند و در میان صنایع دستی انگلستان جای می گیرند.
بسیاری از صنعت گران انگلیسی از حمایت های روشن این برند از میراث و ارزش های کشور انگلیس حکایت می کنند و تلفیق سنت هایی که در ساخت این محصولات به کار رفته اند را می ستایند. عطر و ادکلن بودیسیا د ویکتوریوس نشانی از قدرت و اشرافیت این کمپانی است. در این مجموعه 128 رایحه خاطره انگیز وجود دارند که اولین آن ها در سال 2008 و آخرین آن محصول سال 2020 میلادی است. جان استفن و کریستین پروونزانو در میان متخصصان و طراحان این برند معتبر جای می گیرند.

ماموریت برند ( بودیسیا ) بودیسی د ویکتوریوس

هدف این کمپانی ساخت و ارائه عطرهای برجسته برای افراد باهوش است؛ به همین خاطر اصرار این مجموعه بر ساخت تک تک جزییات محصولات زیر نظر برترین متخصصان حوزه عطرسازی است. هر یک از بطری های عطر و ادکلن بودیسیا د ویکتوریوس به صورت دست ساز تولید و ارائه می شوند. هر یک از مواد به کار رفته در ساخت این عطر و ادکلن ها در میان بی عیب و نقص ترین اسانس های معطر جای گرفته و با برترین کیفیت ساخته می شوند. عطر بوی سمباک از بوتان و یا رایحه عودی که از جنگل های جنوب شرقی آسیا به دست می آیند، ترکیبات عجیب و غریب این عطرها را تشکیل داده و فضایی از انحصار و تمایز را تداعی می کنند.
این برند لوکس ویژگی هایی مانند وحشی بودن، اشتیاق و قدرت نمادین Boadicea را یدک می کشد!

حضور محصولات بودیسیا - بودیسی د ویکتوریوس در مقاصد لوکس خرید

جشن شجاعت و رقابت این برند، سفری جهانی را برای آن به ارمغان آورد؛ فعالیت های جهانی این برند از سال 2008 آغاز شدند. خانه عطر سازی این برند در هارودز راه اندازی شده و در مدت زمان کوتاهی به یکی از مشهورترین عطرسازی های بلک هال تبدیل شد. پس از مدتی فعالیت های حرفه ای این برند مورد توجه هنری بندل نیویورک قرار گرفت و از آن زمان تاکنون این برند عطر در میان برترین مقاصد لوکس خرید عطر و ادکلن جای گرفت.

افسانه برند بودیسی - بودیسیا د ویکتوریوس

در عطرهای برند Boadicea The Victorious خصوصیات بسیاری وجود دارند که بر گرفته از افسانه ملکه جنگجو و ارتش Iceni او است. او با پیچ های طلایی دور گردنش ارتش را به سوی نبرد هدایت می کند و مظهر شجاعت و اراده است. او چهره خود را به سمت نسیم پیروزی بالا می برد و با اشتیاقی سرکوب ناپذیر عدالت را در همه جهان می گستراند. انگیزه او برای موفقیت بی بدیل است. این خصوصیات در محصولات این برند نهادینه شده و خلاقیت و اصالت جاودانه بریتانیا را در آن ها ثبت می کند. عطرهای این برند خنثی از ویژگی های جنسیتی ارائه شده و هر یک شخصیتی منحصر به فرد دارند.

بوتیک عطر و ادکلن بودیسیا - بودیسی د ویکتوریوس

مقصدی مجلل و باشکوه در طبقه ششم هاردوز در انتظار بازدید کنندگان طرفداران عطر و ادکلن این برند است. در این سالن، سفری بی نظیر و پر از اکتشاف را تجربه می کنید که بازدیدکنندگان را به دنیایی از عطرهای لوکس و مواد کمیاب و گران قیمت تشکیل دهنده آن ها می برد. این مکان اختصاصی از Scent Sommeliers برای محصولات انحصاری این برند راه اندازی شده است. در این بوتیک می توانید، کلیه عطرهای این برند را بررسی کرده و شجره و تاریخچه و اصالت آن ها را ارزیابی کنید. Christian Provenzano، John Stephen و Christian Vermorel از بهترین هنرمندان این برند باشکوه محسوب می شوند.