نمایش دادن همه 16 نتیجه

برند اتلیر دس اورس یک برند فرانسوی میباشد که از سال ۲۰۱۵ عضوی از تولیدکنندگان ماهر در زمینه عطر و ادکلن بوده است. آتیله دس اورس در حقیقت دستاورد گونه ای از علاقه است که با شوق و شعف هنرمندان و تولیدکنندگان خود به نتیجه رسیده. در حقیقت اشتیاق برای میراث عطرسازی و سطح ‌بالای این عطر فرانسوی و همچنین اشتیاق نامحدودی که به ترکیب های عطرامیز وجود دارد.

در این میان میلی که نسبت به استفاده از طلا در این برند وجود دارد باعث شده هنرمندها و صنعتگران آن با مهارت فراوان خود طلاکاری را نیز با این صنعت ادقام کنند. طلا، که به معنای طلب جاودانگی میباشد، در ساخته های برند اتلیر دس اورس با عصاره هایی کمیاب در هم آمیخته میگردد و مفهوم شراره های خورشیدی را دارا میباشد.

طراح Atelier des Ors، در میان عطرهای اصولی و پایه دارای 16 عطر میباشد که تمامی آنها عطرهای جدیدی محسوب میشوند و عطرساز ماهر و متبهر این برند نیز ماریه سالامان (Marie Salamagne) میباشد. نخستین نسخه از برند آتلیه دز اوق در سال ۲۰۱۵ تولید شد و به بازار عطر و ادکلن نیز ارائه گردید و تا سال ۲۰۲۰ توانست تعداد 15 عطر یا در حقیقت 15 آفرینش هنری را برای علاقه مندان دنیای عطر و ادکلن نیش به ارمغان آورد.

از ویژگی های چشمگیر در تولید عطر های Atelier Des Ors میتوان به ظرافت زیاد و تحسین برانگیز آنها در طراحی شیشه های عطری اشاره کرد که باعث خاص و استثناعی شدنشان نیز شده است. اگرچه ممکن است بعضی از افراد تا کنون اسم این برند را نشنیده باشند و بشکل جامع با این برند و عطرهایش آشنایی نداشته باشند؛ ولی با قطعیت میتوان گفت ممکن است این برند نیش، تولید کننده نمونه ای در راستای تولید عطر های بسیار با کیفیت که با هنر نیز ادقام شده است باشد که در کنار آن مورد پسند اکسریت افراد نیز قرار گرفته است.