لیست عطر و ادکلن برند آمواج | Amouage


برند آمواج Amouage یا آمواژ، برندی با اصالت عمانی است. این برند به عنوان یک برند بین المللی فعال در حوزه تولید و عرضه عطرهای تجملی و نیش پرفیوم به لطف استفاده از باکیفیت ترین افزودنی های کمیاب و اشرافی به دست آمده از سراسر دنیا، توانسته است نسبت به مشتری های خود وفادار باشد.
اسانس اولیه عطر آمواج در کشور فرانسه ساخته می شود و پس از آن به کشور عمان ارسال می شود و در آنجا این کمپانی عمانی، با ترکیبات خاص خود که برگرفته از هنر و تجربه مدیران و عطرسازان درجه این برند است، آنها را ترکیب و روانه بازار عطر جهان می کند. در طراحی و خلق رایحه های برند عمانی آمواج بیش از صد و بیست نوع ماده طبیعی، کمیاب و خاص به کار رفته است که اصلی ترین آنها کُندر نقره ای است. در افسانه های عمانی آمده است که در زمان های بسیار دور، مار های بالدار از درخت کُندر محافظت می کردند.
کیفیت عطرهای برند آمواژ بر اساس راهنمائیهای الهام بخش کریستوفر چانگ ارتقاء یافته و مطابق ترکیبات فرموله شده توسط عطرسازان معتبر و معروف جهان در پاریس، گرس، ژنو و نیویورک ساخته می شوند. عطر سازانی را که چانگ برای کار انتخاب نموده دارای یک درک ذاتی از نحوه تفسیر راهنمائیهای الهام بخش او می باشند، کسانی که از برندی حمایت می کنند که مسیر خودش را طی می کند و نه برندی که گله وار از دیگران تبعیت می کند.