خرید عطر و ادکلن برند آمواج | Amouage

برند آمواج Amouage یا آمواژ، برندی با اصالت عمانی است. این برند به عنوان یک برند بین المللی فعال در حوزه تولید و عرضه عطرهای تجملی و نیش پرفیوم به لطف استفاده از باکیفیت ترین افزودنی های کمیاب و اشرافی به دست آمده از سراسر دنیا، توانسته است نسبت به مشتری های خود وفادار باشد.
اسانس اولیه عطر آمواج در کشور فرانسه ساخته می شود و پس از آن به کشور عمان ارسال می شود و در آنجا این کمپانی عمانی، با ترکیبات خاص خود که برگرفته از هنر و تجربه مدیران و عطرسازان درجه این برند است، آنها را ترکیب و روانه بازار عطر جهان می کند.در طراحی و خلق رایحه های برند عمانی آمواج بیش از صد و بیست نوع ماده طبیعی، کمیاب و خاص به کار رفته است که اصلی ترین آنها کُندر نقره ای است. در افسانه های عمانی آمده است که در زمان های بسیار دور، مار های بالدار از درخت کُندر محافظت می کردند.

مشخصات متمایز برند آمواج

برند آمواج در تولید عطرهای خود عمدتا از ترکیبات و روایحی مانند ادویه جات، گل های محلی و شرقی، مشک، رایحه های مدرن و طعم دهنده ها استفاده مینماید که غالب اکثر آنها شیرین و گرم بوده و در حالت عطر و ادکلن های رسمی و سنتی عرضه میشوند. همانطور که مشخص است، ظاهر شیشه های عطر و ادکلن نیز به گونه طراحی شده اند که یادآور نمادین و نشانه های عمان باشند. بطور مثال تمام شیشه های عطر زنانه با شباهت نسبت به گنبد مسجد سلطان قابوس و شیشه های عطرهای مردانه شبیه به قبضه خنجر های سنتی کشور عمان طراحی شده اند. در ساخت تمامی عطرها از نت های گیاهی، نت های عود و مشک نیز استفاده میشود که همین باعث ماندگاری آنها میشود و در میان عطرهای ارائه شده توسط این برند، عطر گلد آمواج، دیا، رفلکشن، جورنی، براکن و اپیک آمواج جزو محبوب ترین و مادگار ترین رایحه ها بوده اند.

کیفیت عطر و ادکلن برند آمواج

کیفیت عطرهای برند آمواژ بر اساس راهنمائیهای الهام بخش کریستوفر چانگ ارتقاء یافته و مطابق ترکیبات فرموله شده توسط عطرسازان معتبر و معروف جهان در پاریس، گرس، ژنو و نیویورک ساخته می شوند. عطر سازانی را که چانگ برای کار انتخاب نموده دارای یک درک ذاتی از نحوه تفسیر راهنمائیهای الهام بخش او می باشند، کسانی که از برندی حمایت می کنند که مسیر خودش را طی می کند و نه برندی که گله وار از دیگران تبعیت می کند.