نمایش دادن همه 13 نتیجه

برند امرداد - Amordad در اصل یک شرکت عطر و ادکلن فرانسوی میباشد. شرکت امرداد در عرصه تولید و ساخت عطر در سال 2009 تاسیس گردید و فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با گذر زمان به سوی توسعه و ترقی در اهداف و رسیدن به رمزهای بزرگی گام برداشت تا در نهایت قادر شد معنی حقیقی پیروزی و موفقیت را درک کند.

کلمه AMORDAD مفهوم جاویدان را دارا میبباشد. این لغت در اساطیر زبان فارسی نماد فرشته ای میباشد که از همه گیاهان و گلهای موجود در زمین محافظت میکرده است. این شرکت با قصد رسیدن به قدرتهای عظیم در عرصه ی تولید عطر به سوی تغییری نوین برایی پیشگیری از ساخته شدن عطرهای فیک و تقلبی بواسطه متقلبان ، قدم برداشته و محصول های عطری خود را به سمت بهبود و موفقیتهای قابل توجهی هدایت کرد.

عطر امرداد - ادکلن امرداد - Amordad درون جعبه های هر یک از محصولات امرداد یک عدد Registration Card قرار داد که پشت آن نیز عدد ده رقمی نوشته شده است. مشتری ها و خریداران محصولات امرداد قادر اند برای خاطر جمعی از اصل بودن محصول خرید شده به وبسایت www.amordadfragrance.com مراجعه کنند و پس از وارد کردن شماره ی ده رقمی داخل بخش " ثبت محصول " از اصالت محصول خود اطمینان حاصل نمایند.

این کد مختص به هر کدام از محصولاتی میباشد که با نام و اطلاعات شخص خریدار در وبسایت بصورت سری نوشته شده و با عنوان دسته مصرف کنندگان امرداد ثبت میشود. خوب است بدانید که این مسئله برای نخستین بار بواسطه این شرکت در عرصه ی عطر و ادکلن انجام شد.

از دیگر ویژگیهای برگزیده کمپانی عطر و ادکلن امرداد تست عطر ها روی Blotter های ویژه برای اشخاص متقاضی میباشد. این بلاترها فاقد جنسیت و خنثی میباشند و بوسیله پر بوقلمون درست میشوند بهمین خاطر درمقال رایحه ها مقاومت زیادی دارند، رایحه آن را عوض نمیکنند و با ماندگاری زیاد در مدت زمان طولانی برای مشتری باقی میمانند.